Hrabia Dracula

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 21:02, 19 gru 2005 autorstwa ArturVonFornal (dyskusja • edycje) (dopisanie historii życia draculi i foty)

Hrabia Dracula urodził się w 1700 roku i żyje do dziś. Swą długowieczność zawdzięcza odmianie kapusty, którą sam wyhodował. Nie wiadomo do końca z czego wytwarza kapustę, jednak wiadomo, co wytwarza z kapusty...

Plik:Dracula.JPG
Dracula na jednym z portretów.

Płyty chodnikowe

Jak powszechnie wiadomo, w Transylwanii znajduje się wspaniała fabryka płyt chodnikowych założonych przez prof. zw. dr. doc. hab. mgr inż. Hrabiego Draculę. Płyty wytwarzane z kapusty są niezniszczalne i można z nimi robić, co się chce.

Pies Draculi.

Życie Draculi

Dracula urodzony w 1700 nie był jakimś szczególnie wyróżniającym się dzieckiem. Gdy miał 5 lat został wyalienowany przez społeczeństwo, dzieci się z nim nie bawiły ponieważ miał dłuższe zęby od nich. Wtedy też Dracula został samotnikiem. W wieku 16 lat poznał Brunhildę Perempon, w której zakochał się z wzajemnością. Żyli w szczęśliwym związki aż do straszliwego zamachu; w wyniku wybuchu hulajnogi pułapki w centrum Bukaresztu rannych zostało 16 osób i 2 ofiary śmiertelne, w tym Brunhilda Perempon. Dracula poprzysiągł zemstę na zamachowcach, przez rok prowadził śledzctwo, które doprowadziło go do szajki zamachowców z Uzbekistanu walczących o wolność dla chomików w Rumunii. Dracula z rządzą mordu w oczach wpadł do bazy głównej uzbekistańskich zamachowców. Nikt oprócz Draculi nie przeżył.
Za ten czyn, władca Rumunii - Aleksander Jan Cuza, skazał Draculę na wygnanie. Dracula uciekł do Wielkiej Brytanii gdzie nakręcił kilka filmów (głównie melodramaty, horrory i melohorrorodramaty), a także wydał kilka książek (np. Ja, kapusta i ja, Poezja Draculi, Potrawy z grilla).
Podczas wielkiej wojny między Wielką Brytanią a Zakonem Czarnego Królika odznaczył się wielkim męstwem za co królowa nadała mu tytuł szlachecki (no włąśnie stąd się wzięło to hrabia przy Dracula).
W 1857 Hrabia Dracula powrócił do rodzinnej Rumunii i poświęcił się swojej pasji, hodowaniu kapusty. Wtedy także przygarnął psa, którego nazwał Korniszon, pies żyje po dziś dzień dzięki kapuście Draculi dającej nieśmiertelność.