Steve Ballmer: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M
M (robot dodaje: fi:Steve Ballmer)
Linia 28: Linia 28:
[[Kategoria:Muzycy|Ballmer, Steve]]
[[Kategoria:Muzycy|Ballmer, Steve]]


[[de:Steve Ballmer]]
[[en:Steve Ballmer]]
[[en:Steve Ballmer]]
[[es:Steve Ballmer]]
[[es:Steve Ballmer]]
[[de:Steve Ballmer]]
[[fi:Steve Ballmer]]
[[ru:Стив Баламут]]
[[pt:Steve Ballmer]]
[[pt:Steve Ballmer]]
[[ru:Стив Баламут]]

Wersja z 14:29, 24 lip 2007

Provided ID could not be validated. Szablon:Q Szablon:Q


Steve Ballmer, Steven Anthony Ballmer - (ur. 24 marca 1956), obecny szef Microsoftu. Naturalny wróg pingwinów.

Wieki temu, przed wynalezieniem komputerów, Ballmer był młodym, hipisowskim działaczem Greenpeace. Objawiało się to w jego niechęci do straszliwych antyperspirantów, których produkcja powoduje zanieczyszczenie środowiska. Jego życie zmieniło się całkowicie, kiedy stracił sporą część włosów i przez to nie mógł już należeć do dzieci kwiatów. Z dołka wyciągnęło go jego nowa pasja - muzyka techno.

Kariera

Jego największym hitem okazała się piosenka "Developers". W niezwykły sposób przemawiała do wszystkich informatyków świata, ukazując wrażliwe wnętrze sfrustrowanego dewelopera, spędzającego całe dnie i noce na dopracowaniu swojego kodu. Latami utrzymywał się na szczycie w listach przebojów, ale zmieniło się to po sierpniowym koncercie na którym Steve się spocił bardziej niż zwykle i odstraszył całą publiczność. Niewiele później otrzymał ofertę pracy od Billa Gatesa, który uznał, że będzie doskonałym nabytkiem dla Microsoftu jako odstraszacz pingwinów. W czasie Apokalipsy w roku 2000 Bill abdykował i pozostawił firmę Steve'owi.

Obecnie

Pan Ballmer przeprowadza prezentację w języku A.

Steve jest w 100% oddany walce ze swoimi straszliwymi wrogami, między innymi z Linuksem i jego wyznawcami. Zaniedbuje przez to swoje obowiązki rodzicielskie. W przeciwieństwie do typowego, kochającego tatulka Ballmer nie daje swoim dzieciom korzystać z takich dobrodziejstw cywilizacji jak Google czy iPod.[1]

Zobacz też

Przypisy