Kuce z Bronksu: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (Półpauza)
M (Przeniesiono z Category:Youtuberzy do Category:Polscy youtuberzy przy użyciu Cat-a-lot)
 
(Nie pokazano 23 wersji utworzonych przez 10 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
{{cytat|[...] można z tymi konikami jeszcze nieskończoną liczbę dziwnych rzeczy zrobić [...]|[[Dem3000]] o swoim dziele}}
[[Plik:Pełna debata|thumb|right|335px]]
{{Cytat|Zgłosić to o prawa autorskie!|Twórcy [[My Little Pony]] o kucach z bronksu}}
'''Kuce z bronksu''' — <s>bajka</s> animacja małoklatkowa dla wszystkich grup wiekowych stworzona przez Dema3000, pisana łamaną polszczyzną. Znana jest z ambitnych dialogów i wciągającej fabuły.


'''Kuce z Bronksu''' – cykl krótkometrażowych [[film]]ów w porywach animowanych opowiadających o alternatywnym świecie, w którym wystarczy mieć [[Czapka|czapkę]] z daszkiem aby być KUL, zamieszkałym przez tytułowe [[Kucyk|kuce]]. Na co dzień afirmują życie, umierają z głodu, uczestniczą w egzekucjach, czyli oddają się typowym dla zbrodniczego reżimu rozrywkom. Bynajmniej za tym cudownym ustrojem nie stoi nękana przez swój lud kurowa<ref>Jak ją nazywają kuce.</ref>, lady Elizabeth. Poddani nie nachodzą jej bynajmniej z prośbami o zniesienie reżimu, lecz znoszą jej hurtem różnorakie dary, chociażby pod postacią ekskrementów. W serii nie tylko kat dekapituje, czyni to też sama głowa państwa wyjeżdżając do swojej siostry, która jest bardziej KUL<ref>Ma więcej czapek z daszkiem.</ref>.
==Popularne powiedzonka==
*Dziunia nie jesteś moim szefem,
*Ja lubie <s>szypke</s> szypko,
*A ja lubie <s>wolwo</s> wolmo,
*Dzwonie <s>na</s> po policje,
*Lubia sianko,
*Nie moge mam spanko,
*Jestem dzisiaj w łóżku,
*To jest kwestio sporno,
*Niech żyje zbrodniczy reżim.


Bohaterowie, a właściwie głównie bohaterki mają imiona inspirowane [[My Little Pony: Przyjaźń to Magia|pewną kreskówką]], która trafiła w nie tego odbiorcę, co celowała, lecz jakby lepiej i bardziej znacząco. Możliwe że Lauren Faust już zazdrości. Natomiast tytułowy ''bronks'' to kufel, co poniekąd tłumaczy sposób wypowiadanych dialogów.
==Odcinki==
Na dzień 28 grudnia 2018 jest 11 odcinków, wymieniam po [[PKP|kolei]]:
#kuce z bronksu,
#kuce i giligili,
#wstawaj flubbershy,
#kuce w pracy,
#ropuch na szostym,
#kuce na bal,
#gdzie te gryfy,
#kuce w kolejce,
#egzekucja gryficy gnildy (kuce 9),
#kuce lubią sianko (kuce 10),
#kuce i debata o egzekucji (kuce 11).


==Bohaterowie==
== Zobacz też ==
* [[My Little Pony]]
*Bimkie guy,
* [[kucyk]]
*św. pamięci Bumfight spargl,
* [[film]]
*Bapple jack,
*Flubbershy,
*Random bash,
*Brzydal ropuch,
*św pamięci Gryfica gnilda ta ździra co ma na see czapke z daszkiem.


{{Przypisy}}
==Zakończenie==
Biorąc pod uwagę bieżące skłonności autora zakończeniem tej pięknej animacji prawdopodobnie będzie egzekucja wszystkich kucy.


[[Kategoria:Bajki]]
[[Kategoria:Kreskówki]]
[[Kategoria:Youtuberzy]]
[[Kategoria:Polscy youtuberzy]]
[[Kategoria:Popkultura]]
[[Kategoria:Memy]]

Aktualna wersja na dzień 17:40, 25 cze 2021

[...] można z tymi konikami jeszcze nieskończoną liczbę dziwnych rzeczy zrobić [...]

Dem3000 o swoim dziele

Kuce z Bronksu – cykl krótkometrażowych filmów w porywach animowanych opowiadających o alternatywnym świecie, w którym wystarczy mieć czapkę z daszkiem aby być KUL, zamieszkałym przez tytułowe kuce. Na co dzień afirmują życie, umierają z głodu, uczestniczą w egzekucjach, czyli oddają się typowym dla zbrodniczego reżimu rozrywkom. Bynajmniej za tym cudownym ustrojem nie stoi nękana przez swój lud kurowa[1], lady Elizabeth. Poddani nie nachodzą jej bynajmniej z prośbami o zniesienie reżimu, lecz znoszą jej hurtem różnorakie dary, chociażby pod postacią ekskrementów. W serii nie tylko kat dekapituje, czyni to też sama głowa państwa wyjeżdżając do swojej siostry, która jest bardziej KUL[2].

Bohaterowie, a właściwie głównie bohaterki mają imiona inspirowane pewną kreskówką, która trafiła w nie tego odbiorcę, co celowała, lecz jakby lepiej i bardziej znacząco. Możliwe że Lauren Faust już zazdrości. Natomiast tytułowy bronks to kufel, co poniekąd tłumaczy sposób wypowiadanych dialogów.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Jak ją nazywają kuce.
  2. Ma więcej czapek z daszkiem.