Windows (klawisz): Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
M (Przywrócono przedostatnią wersję, jej autor to Sir Damiinho. Autor wycofanej wersji to 88.156.195.149.)
(Dopisanie jednego zdania)
Linia 4: Linia 4:
Co dziwne ma więcej zastosowań w Linuksie niż w Windowsie.
Co dziwne ma więcej zastosowań w Linuksie niż w Windowsie.


Bardzo istotnym faktem jest to, iż klawisz ten promuje [[Microsoft Windows|jedyny słuszny system operacyjny]] co jest ewidentną zmową wymierzoną przeciwko [[Linuksowiec|linuksowcom]]. Złośliwi jednak zauważają, iż przez swoje destrukcyjne działanie (opisane wyżej), jest on przymierzem przeciwko [[Microsoft Windows|wielkiemu systemowi operacyjnemu]].
Bardzo istotnym faktem jest to, iż klawisz ten promuje [[Microsoft Windows|jedyny słuszny system operacyjny]] co jest ewidentną zmową wymierzoną przeciwko [[Linuksowiec|linuksowcom]]. Najdziwniejsze jest jednak to, że klawisz ten znajduje więcej zastosowań w Linuksie, niż w produktach wujka Billa! Złośliwi jednak zauważają, iż przez swoje destrukcyjne działanie (opisane wyżej), jest on przymierzem przeciwko [[Microsoft Windows|wielkiemu systemowi operacyjnemu]].
{{stubinf}}
{{stubinf}}



Wersja z 21:35, 24 lut 2009

Klawisz Windows – znajdujący się na klawiaturze, w ilości dwóch, klawisz. Lewy pomiędzy Altem a Ctrlem. Prawy jest natomiast między Altem a przyciskiem z menu i myszką. Często wyklinany z powodu zbyt łatwej dostępności podczas grania w różne gry. Kliknięcie go powoduje najczęściej minimalizację gry, która była na pełnym ekranie, w rezultacie zawieszenie się jej, lub, w tym bardziej optymistycznym przypadku, zobaczenie ekranu game over i w tym przypadku rozjebanie monitora o ścianę.

Teoretycznie klawisz ten używany jest do rozwijania menu Start, ale w praktyce służy do denerwowania ludzkości grającej na pełnym ekranie. Co dziwne ma więcej zastosowań w Linuksie niż w Windowsie.

Bardzo istotnym faktem jest to, iż klawisz ten promuje jedyny słuszny system operacyjny co jest ewidentną zmową wymierzoną przeciwko linuksowcom. Najdziwniejsze jest jednak to, że klawisz ten znajduje więcej zastosowań w Linuksie, niż w produktach wujka Billa! Złośliwi jednak zauważają, iż przez swoje destrukcyjne działanie (opisane wyżej), jest on przymierzem przeciwko wielkiemu systemowi operacyjnemu. Szablon:Stubinf