Ślina: Różnice pomiędzy wersjami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(redikat)
(półpauzyired)
Linia 1: Linia 1:
'''Ślina (ang. slime - szlam)'''- ciecz znajdująca się w naszej [[gębie]], dzięki której możemy się ślinić, [[pluć]] i pienić. Ślina stanowi kluczową rolę w życiu [[blokersa]], [[polityka]], psychicznie chorego i wściekłego psa. We wszystkich przypadkach możemy rozpoznać różne dolegliwości właśnie dzięki niej, a więc jest także dobrym wskaźnikiem chorób, jeśli ktoś się [[pieni]] to znaczy, że na pewno jest wściekły i trzeba wiać lub zamknąć go w klatce, jeśli zaś jedna osoba pluje na drugą, to oznacza, że mamy do czynienia z [[politykiem]] lub [[blokersem]]. Te dwie dolegliwości możemy odróżnić stylem ubioru.
'''Ślina''' (ang. slime szlam) ciecz znajdująca się w naszej [[gębie]], dzięki której możemy się ślinić, [[pluć]] i pienić. Ślina stanowi kluczową rolę w życiu [[blokersa]], [[polityka]], psychicznie chorego i wściekłego psa. We wszystkich przypadkach możemy rozpoznać różne dolegliwości właśnie dzięki niej, a więc jest także dobrym wskaźnikiem chorób, jeśli ktoś się [[pieni]] to znaczy, że na pewno jest wściekły i trzeba wiać lub zamknąć go w klatce, jeśli zaś jedna osoba pluje na drugą, to oznacza, że mamy do czynienia z [[politykiem]] lub [[blokersem]]. Te dwie dolegliwości możemy odróżnić stylem ubioru.





Wersja z 21:34, 23 lis 2006

Ślina (ang. slime – szlam) – ciecz znajdująca się w naszej gębie, dzięki której możemy się ślinić, pluć i pienić. Ślina stanowi kluczową rolę w życiu blokersa, polityka, psychicznie chorego i wściekłego psa. We wszystkich przypadkach możemy rozpoznać różne dolegliwości właśnie dzięki niej, a więc jest także dobrym wskaźnikiem chorób, jeśli ktoś się pieni to znaczy, że na pewno jest wściekły i trzeba wiać lub zamknąć go w klatce, jeśli zaś jedna osoba pluje na drugą, to oznacza, że mamy do czynienia z politykiem lub blokersem. Te dwie dolegliwości możemy odróżnić stylem ubioru.


Przysłowia i powiedzenia ze śliną

  • „Idź stąd, bo cie opluje!”
  • „Ślina ślinie nie równa”
  • „Jak Kuba ślinie, tak ślina Kubie”
  • „Pluć, czy nie pluć, oto jest pytanie...”
  • „Tfu ...” (znane powiedzenie blokersów)