Pszczoła

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Wersja z dnia 15:56, 6 lis 2015 autorstwa Eksekk (dyskusja • edycje) (Wycofano ostatnie edycje autorstwa Dominikx20; przywrócono ostatnią wersję autorstwa Expert3222.)
Plik:Crystal bug.png
Niegroźna wersja pszczoły

Pszczoła – niezwykle irytujący pożyteczny owad, który zjawia się zawsze, gdy masz coś, co uzna za zdatne do spożycia, np. twoje żółte spodnie. Podczas ataku wykazuje się niezwykłą zawziętością, walczy niekiedy do utraty żądła ostatniej krwi[1]. Zamieszkuje najczęściej ule, które znajdują się zawsze blisko miejsca, w którym rozbijesz namiot lub postanowisz zjeść posiłek.

Przebieg ataku

Pszczoły mają niezwykłą zawziętość w walce, dlatego powinieneś dowiedzieć się co nieco o ich taktyce. Zazwyczaj zaczyna się niewinnym przelatywaniem z kwiatka na kwiatek, lecz gdy monstrum wyczuje twoje żółte spodnie bądź koszulkę, ew. skarpetkę, buta i majtki, masz zwyczajnie przejebane. Owad zaczyna dosyć nachalnie konsumować twoją żółtą część ubioru, bzykając ci ucho bzycząc ci nad uchem. Kiedy już jesteś wystarczająco zdenerwowany, pszczoła zaczyna akcję „Prowokacja”, podczas której stara się wywołać u ciebie negatywną reakcję w postaci machania ręką. W tym momencie nie możesz jej pozwać do sądu za atak, ponieważ to właśnie ty zacząłeś walkę. Pszczoła jednak ma słabą stronę, którą możesz wykorzystać. Kiedy już upierdoli cię w brzuch, umiera. Wtedy TY wygrywasz, pomimo tego, że jesteś cały krwawiący i wystawiony na pośmiewisko osobom, które razem z Tobą uczestniczyły w biwaku bądź innej tego typu imprezie.

Obrona

Najskuteczniejszą metodą obrony przed ukąszeniem pszczoły jest zastosowanie jednego z bezużytecznych cudownych płynów owadobójczych, które kończą się zawsze, gdy spryskałeś już prawie cały dom (poza sypialnią).

Inną, również skuteczną metodą obrony, jest pierdolnięcie się w łeb pszczoły, gdy usiadła ci już na twoich żółtych spodniach (metoda ta jest zalecana dla osób słabszych, bo te silniejsze mogą ujebać sobie nogę, waląc w nią kamieniem).

Przypisy

  1. Zarówno swojej, jak i twojej