Włodzimierz Ilicz Lenin
Włodzimierz Ilicz Lenin (ros. Владимир Ильич Ленин, ur. 22 kwietnia 1870, zm. 21 stycznia 1924) – wódz i nauczyciel ludu pracującego całego świata, ojciec rewolucji, a zarazem człowiek skromny, wielkiego serca – oto Lenin jakim zna go ludzkość. Jest kochany przez miliony na całym świecie za sprawiedliwe rządy i swój geniusz.
Urodzony 32.13.1415 w Dedougou w Burkina Faso, stał się od razu przewodniczącym Kościelnej Partii Komunistycznej (KPK) w Mongolii i został wybrany na prezydenta Antarktydy. Dokonał czystek w narodzie pingwinów królewskich oraz dokonał rewolucji w dziedzinie ubijania kotletów schabowych. Bliski krewny faraona Tutenchama XVI. Niepiśmienny.
Lenin pisał również bajki dla dzieci. Dzałał pod kryptonimami "Dziadzia Lenin","Wołodia Ilicz Lenin III Wielki Dzban ze Spychowa". Jego dzieła oprawione w czerwone okładki zajmują pierwsze miejsca w liście bestselerów na całym terenie państw byłego Związku Radzieckiego. Największy rozgłos przyniosła mu bajka "O Czerwonym Kapturku i Robotniku z Fabryki Smalcu". W młodym wieku grywał też w kapeli "red beattles". Grał pod pseudnonmimem John Lenin. Piosenka "Imagine all the people living in USSR" stała się hitem. Lenin swoją popularnością przebił Harrego Pottera i wkrótce wyruszył w świat. Po tym jak znudziła mu się kariera muzyka oddał pałeczkę woalisty zespołu, woźnemu pracującemu na Kremlu o nazwisku John Lennon. Niestety padł ofiarą spisku. I to przez niego Afera Rywina wyszła na światło dzienne.
Lenin umarł w 1924 roku. Podobnie jak swój krewny Tutenchama XVI został zmuminkowany i pochowany w mauzoleum. Muminkifikacji dokonał tata Muminka wraz z Paszczakiem. Chwila! Aktyw robotniczy donosi, że Lenin jednak żyje! Włodzimierz Ilicz Lenin jest wiecznie żywy! Radzieccy towarzysze położyli zmęczonego Włodzimierza na wystawie na Placu Czerwonym. Każdy turysta może (za jedyne 50 dolarów) ujrzeć oblicze Wielkiego Wodza Rewolucji i Komunizmu. Chodzą słuchy, iż kolejny Czerwony Car Rosji, Władimir Putin, popadł w konflikt z Leninem i chce pozbyć się go w dniu rocznicy rewolucji październikowej w 2007 roku.