Steve Ballmer
250px|right|thumb|Początki kariery muzycznej Staśka Jesteście chorobą, rakiem toczącym tę planetę. Wy jesteście plagą... a my jesteśmy lekarstwem.
- Steve Ballmer do przeciętnego Linuksiarza
Wszyscy oni... użytkownicy Linuxa, Google, Maca... wszyscy oni są chorzy psychicznie!
- Steve podczas spotkania strategicznego Microsoftu
Developers, Developers, Developers, Developers. Developers, Developers, Developers, Developers. Developers, Developers, Developers, Developers...
- Steve Ballmer w swojej piosence „Developers”
Szablon:Tobecny szef Microsoftu oraz naturalny wróg pingwinów i jabłek.
Wieki temu, przed wynalezieniem komputerów, Ballmer był młodym, hipisowskim działaczem Greenpeace. Objawiało się to w jego niechęci do straszliwych antyperspirantów, których produkcja powoduje zanieczyszczenie środowiska. Jego życie zmieniło się całkowicie, kiedy stracił sporą część włosów i przez to nie mógł już należeć do dzieci kwiatów. Z dołka wyciągnęła go jego nowa pasja - muzyka techno.
Kariera
Jego największym hitem okazała się piosenka Developers. W niezwykły sposób przemawiała do wszystkich informatyków świata, ukazując wrażliwe wnętrze sfrustrowanego dewelopera, spędzającego całe dnie i noce na dopracowaniu swojego kodu, przerywane tylko sporadycznym oglądaniem "filmów przyrodniczych". Latami utrzymywał się na szczycie w listach przebojów, ale zmieniło się to po sierpniowym koncercie na którym Steve się spocił bardziej niż zwykle i odstraszył całą publiczność. Niewiele później otrzymał ofertę pracy od Billa Gatesa, który uznał, że będzie doskonałym nabytkiem dla Microsoftu jako odstraszacz pingwinów. Jego najlepszym numerem było wychwalanie Reversi w Windows 1. W czasie Apokalipsy w roku 2000 Bill abdykował i pozostawił firmę Steve'owi.
Obecnie
Steve jest w 100% oddany walce ze swoimi straszliwymi wrogami, między innymi z Linuksem i jego wyznawcami, zaniedbuje przez to swoje obowiązki rodzicielskie. W przeciwieństwie do typowego, kochającego tatulka Ballmer nie daje swoim dzieciom korzystać z takich dobrodziejstw cywilizacji jak Google czy iPod.[1]
Zobacz też
Przypisy