Forum:Przerwa techniczna (14 lipca 2019)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 185 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

W nocy z 13 na 14 lipca baza danych zostanie zablokowana na kilka godzin. Oznacza to brak możliwości edytowania artykułów, oceniania ich, uczestniczenia w ankietach i w ogóle zmieniania czegokolwiek. Później w nocy możliwe są też kilkudziesięciominutowe przerwy w działaniu serwera. Prace mogą trwać nawet do rana, powinny skończyć się przez 7. Przez najbliższe dni mogą się zdarzać różne drobne usterki, proszę je zgłaszać w mojej dyskusji lub tutaj. Nondane mogą nie działać w niedzielę w ogóle.

Ponownie zmieniamy maszynę, ta którą wziąłem ostatnio do testów nie sprawdziła się zbytnio. Dodatkowo będzie przeprowadzany upgrade do najnowszej wersji MediaWiki (1.33), co jest procesem dość skomplikowanym przy tak dużej ilości rozszerzeń, stąd przerwa będzie dłuższa niż ostatnim razem. Niestety nowa wersja sporo pozmieniała w strukturze bazy danych i proste to nie jest. Ostrzyciel | Dyskusja 11:55, 13 lip 2019 (CEST)