Ludobójstwo

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

'Ludobójstwo – systematyczne wyniszczenie i mordowanie grupy ludzi, narodu, grupy etnicznej lub grupy religijnej, jeden z najskuteczniejszych metod eksterminacji zbędnych i szkodliwych elementów tego świata.

Historia[edytuj • edytuj kod]

Pierwszym i największym ludobójcą był Kain. Jednym ciosem zabił 25% ludzkości. Nawet Adolf Hitler nie zdołał go pokonać.

Przyczyny[edytuj • edytuj kod]

Wyniszczanie może nastąpić ze względu na narodowość (każda wojna), za względu na płeć (pogromy mężczyzn przez Amazonki, dlatego też rasa ta nie przetrwała do dziś), ze względu na zamiłowanie do używek (m.in. masowa produkcja ciężkich narkotyków i etanolu), ze względu na poglądy lub ze względu na długotrwałe awarie Internetu / kablówki / basha na większych obszarach.

Ludobójstwo może być spowodowane nienawiścią do ludzi, gdyż są to ogółem idioci i prymitywy albo może być praktykowane dla celów, które uświęcają środki (m.in. „przestrzeń dla rasy panów”, „zwycięstwo rewolucji”).

Podłoże[edytuj • edytuj kod]

Ludobójstwo jest naturalnym i skrytym pragnieniem każdego człowieka który miał do czynienia z ludem. Lud z natury jest głupi i tchórzliwy. Im człowiek ma większy dostęp do mediów, do komentarzy w Internecie oraz wiadomości w telewizji, tym bardziej jest niebezpieczny dla ludzi. Pechowo dla niego, ma on coraz rzadziej możliwość wyładowania swojej uzasadnionej frustracji.

Zapobieganie[edytuj • edytuj kod]

Prawicowi intelektualiści twierdzą, że ludobójstwa zakończy zakaz puszczania przemocy w telewizji oraz zakaz produkcji gier komputerowych dla dzieci, typu Postal 2 . Wielokrotnie wprowadzane w m.in. USA – bez większych osiągnięć.

Ekstremiści proponują walkę z tym przez zakaz oglądania telewizji. Muzułmanie wprowadzili to – bez większych osiągnięć.

Lewicowi intelektualiści twierdzą, że występowanie ludobójstw zakończy wprowadzenie finansowanych przez dane państwo domów publicznych. Holandia wprowadziła to w roku 1978 – od tej pory nie stwierdzono tam ludobójstwa.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Poradniki
Zobacz poradnik: