NonNews:28 marca 2007 Polska wygrała z Armenią

Wersja do druku nie jest już wspierana i może powodować błędy w wyświetlaniu. Zaktualizuj swoje zakładki i zamiast funkcji strony do druku użyj domyślnej funkcji drukowania w swojej przeglądarce.
Czego się tak gapisz?
Jest fajnie!

28 marca 2007

Bez Rasiaka w składzie nasi reprezentanci będą musieli sprostać dobrej (przesadzone stwierdzenie?) reprezentacji Armenii. Może uda im się wygrać? Może... przekonamy się potem.

Rozgrzany już Łukasz Garguła jest głodny sukcesu. Cieszymy się. Mecz trwa więc w najlepsze, a na boisku walka... Przy okazji padła też bramka... Kto trafił? Toż to Żuraw się przełamał przecież! Tak też więc pierwsza połowa wcześniej i później spokojnie przebiegała... aż się skończyła i na 15 minut ciemność nad Kielcami nastała.

Tymczasem jeszcze mianem raportu z innych stadionów eliminacyjnych w naszej grupie:

• Azerbejdżan wygrał z Finlandią 1:0!
  • Serbia remisuje z Portugalią 1:1.

Może więcej bramek? A może morze? Może... Nasi grają piłką. Fajnie, ale wynik tak czy siak nie ulega zmianie. Ormianie zaczęli przeważać... W trosce o naszych Grzesiek Rasiak zdecydował się pomagać kolegom telepatycznie ze swojego łóżka w domu w Southampton. Pomógł. Nie straciliśmy bramki, a mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla nas.

A inne wyniki tak jak wcześniej, dobrze jest.