NonNews:Ancelotti: Gerrard opowiada pierdoły

To jest najnowsza wersja artykułu edytowana „11:38, 2 maj 2020” przez „Ostrzyciel nożyczek (dyskusja • edycje)”.
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji • przejdź do aktualnej wersji (różn.) • przejdź do następnej wersji → (różn.)
Gerrard śmieje się z Ancelottiego
Jeden z zatrzymanych kibiców (nie miał koszulki Milanu, to ubrał ciuchy Feyenoordu.

22 maja 2007

Tuż przed finałem Ligi Mistrzów emocje sięgają zenitu!

Steven Gerrard powiedział, że drużyna Milanu zaczęła świętowanie zwycięstwa już w przerwie finału w 2005 roku, gdy po pierwszej połowie prowadziła z „The Reds” trzema brameczkami. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Liverpoolu po rzutach karnych, których bohaterem był Jurek Dudek.

Carlo Ancelotti mocno skrytykował słowa Stevena. – Jest tylko jedno słowo na opisanie tego, co mówi Gerrard – pierdoły! – powiedział Ancelotti.

W tym czasie Jerzy Dudek pisze na swojej stronie internetowej że przygotowania do finału idą jak w roku 2005. – Poszliśmy do baru „Lafirynda” w Atenach i najwięcej wypił oczywiście Australijczyk Harry Kewell. Różnica jest tylko taka że nie spotkaliśmy schlanego Tomassona – pisze.

Czterech kibiców AC Milan trafiło do aresztu za, jak podała policja, wymuszenie biletów.