NonNews:Chorwacja vs. Turcja (EURO 2008)

To jest najnowsza wersja artykułu edytowana „12:53, 2 maj 2020” przez „Ostrzyciel nożyczek (dyskusja • edycje)”.
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji • przejdź do aktualnej wersji (różn.) • przejdź do następnej wersji → (różn.)

Paweł Wójcik o racach i świecach dymnych

Mam wrażenie, że ten mecz jest zupełnie innym meczem niż ten który oglądaliśmy wczoraj

Paweł Wójcik ma zaburzenia w orientacji w czasie w terenie

Yeayeyhayyayay gol, goool, goooooooool!!!

Orgazm Wójcika po golu dla Turków

No i za dalekie pytanie... yyy, podanie

Roman Kołtoń najwyraźniej jest już śpiący

I gol! W drugiej serii rzutów rożnych Chorwaci zdobywają gola!

Paweł Wójcik przy strzelaniu karnych

W gotowości jest grupa porządkowa, aby zabezpieczyć bezpieczeństwo na stadionie

Bełkot Pawła Wójcika o zabezpieczeniu bezpieczeństwa

Mecz Chorwacja vs. Turcja (EURO 2008) – drugi ćwierćfinał mistrzostw w którym nieoczekiwanie spotkały się właśnie te drużyny. Co ciekawe, dla obu jest to już wielki sukces, ale nadal zgodnie uważają, że należy im się więcej.

Przed meczem[edytuj • edytuj kod]

W Wiedniu, gdzie rozgrywany jest mecz, mieszka około 70 tys. Turków i 15 tys. Chorwatów, więc kibiców nie brakuje. Hymny! Na początek turecki... ach, przypominają się te lekcje historii... Turcy, którzy od zawsze chcieli się z nami zaprzyjaźnić i my, którzy ciągle mówiliśmy im NIE... i chorwacki, słowiańska dusza! Ach, jakie emocje!

Zwycięstwo Chorwatów najbardziej interesuje... Niemców. Po pierwsze, jest to mecz o spokój na niemieckich ulicach; po drugie, w fazie grupowej Chorwacja zrobiła z Niemców masło.

Pierwsza połowa[edytuj • edytuj kod]

W 5 minucie „spokojne zagranie Turka” zamieniło się w setkę dla Chorwatów. Ach, ci komentatorzy Polsatu... jeden milszy w słuchaniu od drugiego. W 10 minucie okazało się, że bilety dla tureckich imigrantów z Niemczech okazały się za drogie, więc Chorwaci niby w przewadze na trybunach. W 19 minucie Ivica Olić z trzech metrów wślizgiem trafił w poprzeczkę! Ale to nic! Dobitka główką do pustej bramki poleciała w chmury! Zdaniem guru, Pawła Wójcika, Chorwaci właśnie pokazali na co ich stać... W 35 minucie mecz gwałtownie się nie zmienił. Chorwaci myślą chyba, że prowadzą 1:0 po akcji z 19 minuty, głupi, czy co?

Przerwa[edytuj • edytuj kod]

Tylko czekać, aż eksperci Polsatu zapowiedzą dogrywkę i rzuty karne. W międzyczasie na ekranie pojawia się okrągłe w kształcie zjawisko z brodą i czerwoną czapeczką z daszkiem na bok skutecznie zakrywającą oczy, które mamrocze parę słów pod nosem. Przed i po reklamy, w tym ta, gdzie polska Toyota wyjeżdża z uliczki a'la zadupie na Słowacji lub Portugalii.

Druga połowa[edytuj • edytuj kod]

Chorwacy Chorwaci i Turcy długo się onanizowali organizowali, ale w końcu znowu kopią. Raczej bez ładu i składu. Paweł Wójcik aż wspomniał o tym, że Niemcy są już w półfinale (Prorok?). W 55 minucie Chorwaci mają doborową okazję, ale przez marne przyjęcie piłki kaszanią sprawę. Po stronie tureckiej próbował nie kto inny, jak Kâzım Kâzım (Kazam Kazam!?), ograł większą ilość chorwackich obrońców, ale jego koledzy nie wykończyli, no, nie popisali się, jednym słowem, no, prawie jednym... Po tym wszystkim Terim posadził Kâzıma na ławce, gdyż niewątpliwie w nieziemskiej dyspozycji przyda się na półfinał. Potem Chorwaci po wySłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragmentaniu piłki na oślep znaleźli się przed bramkarzem, co zaskoczyło głównie ich samych. Oliwy do ognia dolał Paweł Wójcik, ze spokojem oznajmiający: oj, może być groźnie!. Po kwadransie widać, że która drużyna by nie wygrała, w meczu z Niemcami będzie słaniać się na nogach. W 82 minucie zdegradowano Zagłębie Lubin. W ich miejsce w Ekstraklasie zagra inny kupiecki klub, Arka Gdynia. Wracając do meczu, to, zieeeeeeeeew, nuda. Srna strzela z wolnego, Rüştü broni lewą ręką... ładne to było, ale liczy się efekt.

Zero do zera

Efekt o rzucie wolnym Srny

Potem kopanie piłki jak najwyżej i najdalej, coś jakby rugby. Olić mógł podać, ale zachował się jak Rasiak i wypuścił liście. 88 minuta, przydałby się Howard Webb, aby nie przedłużać widzom tej męki o pół godziny... Olić mógłby sam ten mecz wygrać, ale znowu potknął się o sęka (tym razem miał 5 metrów do bramki). Paweł Wójcik wytłumaczył potem, najprawdopodobniej Eskimosom lub Pigmejom, co to jest dogrywka. No i wykrakał, kCenzura2.svg jego mać.

No nic, ogórki i jedziemy dalej.

Przerwa 2[edytuj • edytuj kod]

Paweł Wójcik zakrztusił się i obie drużyny gotowe, aby się wykrwawić. W Niemczech pełna mobilizacja policji, Wehrmachtu i straży pożarnej.

Dogrywka[edytuj • edytuj kod]

Turcy straszą, a Chorwacja się obija. W 97 minucie wchodzi as z rękawa chorwackiego trenera. Tak, tak, to Ivan Klasnić, ten sam, co połowę Polski wprowadził w depresję. Turcy cisną, Chorwaci właściwie już się tylko temu przyglądają.

Zmiana połów. Na niemieckich i austriackich ulicach jeszcze spokój...

Chorwaci wymienili płuca i wreszcie biegają. Wolno, ale jednak. Milczenie komentatora do 117 minuty. Zrozumcie, on mieszka w Niemczech... JEST, JEST, JEST!!! Jakiś Rüştü zapierdzielał po piłkę a tam niejaki MODRIĆ dosrodkowal w pole do znanego nam KLASNICIA. 1:0!!! Zmartwieni tureccy piłkarze i kibice (Paweł Wójcik [TM])... Klasnić znowu wprowadza w depresję następny naród A tu, kCenzura2.svg... z niczego strzał.... i jest 1:1. CHOLERNE szczęście w końcówkach meczów ciągle przy brudasach, a na Niemcy, zwłaszcza Berlin, padł blady strach... gol pół minuty po czasie gry.

Rzuty karne[edytuj • edytuj kod]

Brudasy ciągle pod czepkiem urodzeni. Zobaczmy czy to świńskie szczęście ciągle im sprzyja. Chorwaci zaczną.

CRO 1:3 TUR!!!

Już więcej nie trzeba... KONIEC. Allah Akbar może jest bzdurą, ale Turcy to CHOLERNA MAĆ szczęściarze. Chorwaccy obrońcy jak Jop, Bąk i Lewandowski.

CHORWACJA vs. TURCJA, RZUTY KARNE

CRO 1:3 TUR

Studio[edytuj • edytuj kod]

Płońcie, Niemcy, płońcie... oby nie... z grobowym nastrojem żegna Państwa Wasz berliński komentator. EINSATZ DER SONDERKOMMANDOS DURCHFÜHREN!!!

Mecz ponadto okazał się widowiskiem jednego aktora, a był nim Paweł Wójcik, podbijający normę cytatów o 200%. Zapewne dlatego, że mecz komentował tym razem sam...