NonNews:Jabłko wykupuje MacLarena?

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
MacApple – wizja przyszłości MacLarena

23 września 2016

Wiadomość z ostatniej chwili – wygląda na to, że kultowa firma produkująca samochody rajdowe, MacLaren, może przeobrazić się w jabłecznik czy inną bezkształtną papkę, a wszystko za sprawą niepotwierdzonej plotki twierdzącej, że Apple ma zamiar wykupić MacLarena.

Nie wiadomo, czy to prawda, czy nie, ale przynajmniej znalazło się dla tego wątku miejsce na liście „trendy hasztagów :***” na Tłiterku :***, a prawilne i niepodważalne wiadomości pochodzące z naszej redakcji jeszcze nie. Dlaczego? Bóg wie. Prawdopodobnie spisek – przypadek? Nie sądzę.

No ale, po co firmie produkującej jabłka komputery, telefony i tabletki tablety firma produkująca samochody? Nie bójcie się, my też nie wiemy. Lecz wiemy, że to jest absurd. No ale cóż, nasza redakcja zajmuje się właśnie takimi sprawami. Może to wszystko rządowy spisek zorganizowany przez George'a Walkera Busha, i sprawą zajmują już się Oni? Może to wszys–

Informacja od Najjaśniejszej Formacji Świętej Szestnastki – operacje tu dokonane są niepodważalnie nieistniejące i nie miały miejsca.

Źródło[edytuj • edytuj kod]