NonNews:Koniec z Linuksem, ostatni gasi światło

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
To jest najnowsza wersja artykułu edytowana „12:30, 2 maj 2020” przez „Ostrzyciel nożyczek (dyskusja • edycje)”.
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji • przejdź do aktualnej wersji (różn.) • przejdź do następnej wersji → (różn.)
Nowe logo Linuksa, po połączeniu sił z Microsoftem

9 listopada 2006

Microsoft jest gotowy, by zrealizować swoje niecne plany wykupienia Linuksa. Nawet, jeśli będzie go to kosztować setki milionów baksów.

Microsoft, słynny twórca równie słynnego anty-systemu operacyjnego, Windowsa, po cichu i subtelnie, pod przykrywką współpracy i promocji, za 350 mln dolarów, wykupuje firmę Novell, twórcę nie mniej słynnego Linuksa. Wszystko odbywa się zgodnie z prawem, wysoki sądzie... tfu, pani redaktor, mówi Bill Gates, założyciel Microsoftu.

Analitycy, pragmatycy, realiści i farmaceuci twierdzą, że będzie to koniec systemu Linux, największego rywala ww. Okien. Pani Zenia z warzywniaka twierdzi, że te Słuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment barany dały się sprzedać, po czym dodaje: To tak, jakbym ja dała się kupić przez Tesco, bo sprzedaję lepsze rzodkieweczki. A właśnie, może pani redaktor skusi się na pęczek?.

Nad wielbicielami Linuksa zebrały się czarne chmury. To już koniec, mówi anonimowy użytkownik tego systemu. Nie po to usuwałem piracką kopię Windowsa, formatowałem dysk i zainstalowałem Linuksika, żeby teraz znowu mi się chamsko Microsoft na twardziela wpieprzył! – dodaje po pauzie na przełknięcie łez.

Kolejny świeżo upieczony użytkownik Linuksa jest wściekły. To nie po to kasowałem Winshit, formatowałem dysk, żeby teraz mi się Słuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment Słuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment Majkrosoft!

Trudno, ostatni gasi światło.

Wiadomość z ostatniej chwili – statystyki Microsoftu wskazują, iż musi on wykupić jeszcze tylko 1456 producentów innych dystrybucji Linuksa, by w pełni przejąć ten system.

Źródło[edytuj • edytuj kod]