NonNews:Niemcy vs. Polska (EURO 2008)

To jest najnowsza wersja artykułu edytowana „13:54, 2 maj 2020” przez „Ostrzyciel nożyczek (dyskusja • edycje)”.
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji • przejdź do aktualnej wersji (różn.) • przejdź do następnej wersji → (różn.)
Turcy wierzą w Niemców...
...nasi w Polaków też

Wywieśmy flagi!

Tyskie i Gazeta Wyborcza przed meczem

Lew pola karnego, Miroslav Klose, dopadł do piłki, a wiadomo, że z dwóch metrów do pustej bramki tak pewnie potrafi strzelać tylko on.

Tomasz Jachimek przewidując bramkę

Prawidłowym jest przewidywanie, że moi chłopcy spierdolą sprawę pod wodzą tego duńskiego pacana. Panie, gdybym ja tam był i chłopców trenował, wygralibyśmy na pewno...

Paweł Janas

Niech to będzie mecz, który zapisze się na pięknych kartach polskiego futbolu...

Mateusz Borek

Jak tylko Podolak pokaże się u mnie na dzielni, to taki mu wpierdol zajebię...

Paweł Janas

Kurwa...

Statystyczny Polak po 72 minucie tego meczu

Mecz Niemcy vs. Polska (EURO 2008) to pierwszy mecz Polaków na mistrzostwach Europy. Nie udało się Górskiemu, nie udało się Janasowi, ale udało się Beenhakkerowi. Mecz obrósł już legendą. Sumując pierwsze cztery cyferki, a później przykładając do nich sumę kolejnych czterech, uzyskujemy magiczną liczbę 1410, co jednoznacznie kojarzy nam się z bitwą pod Grunwaldem, więc niektórzy oczekują powtórki.

Cedynia – 972; Grunwald – 1410; Klagenfurt – 2008

Hmmm. Jak coś, to Kubica wygrał, wyprzedzając drugiego Heidfelda, ale to szczegół, przecież nikt nie zwraca uwagi na jego (i jego zespołu) pierwsze w karierze zwycięstwo w Formule 1.

Mecz rozpoczął się gejami biegającymi po murawie w niezrozumiałym kierunku. Akompaniowali im nasi wspaniali, polscy komentatorzy, głoszący, jak to rozpoczęła się moda na reprezentacje. Hymn odśpiewano, sędzia rzucił pieniążek, rozpoczyna Polska. I to z jakim zapałem! Polski zapał udzielił się nawet Niemcom, którzy chybili strzał do bramki o 2 centymetry. Da się zauważyć polskie znaki przy nazwiskach na polskich koszulkach, brawa dla Pumy. Agenci z Polsatu koło 15 minuty próbowali połączyć się z Piotrem Świerczewskim, który miał zdać relację. Pewnie zdał, ale agenci nie zauważyli, że widzowie nic nie słyszeli.

...a nagle ni z tego, ni z owego, Łukasz Podolski (bezbożnik, zakała narodu) jebnął, gol Polaka, 1:0 dla Niemców. Zewsząd słychać było urywki Bogurodzicy, inni Polacy porywali się do walki, ale to nic nie dało. Koniec połowy. Jeszcze coś padnie.

Niestety, miało być dobrze, wyszło jak zawsze... W drugiej połowie gola znów strzelił Podolski... i tak też zakończyło się spotkanie – 2:0 dla Niemiec. Czy Janas był gorszy?

Niektórzy kibice zauważyli pewnien paradoks. Mianowicie, za najlepszego Niemca uznano Łukasza Podolskiego, natomiast najlepszym Polakiem w meczu był Roker Perejro.

LEO, WHY?! FOR MONEY?!

Dlaczego Leo przegrał mecz

Myśli Polaków podczas meczu[edytuj • edytuj kod]

• 1 minuta – wygramy z Niemcami
  • 20 minuta – zremisujemy z Niemcami
  • 72 minuta – jakimś cudem strzelimy honorowego gola
  • 94 minuta – na pewno strzelimy gola ale nie w tym spotkaniu

Myśli pozostałej części Polaków[edytuj • edytuj kod]

• 20 minuta – wygramy z Niemcami!
  • 72 minuta – wygramy z Niemcami!!!
  • 94 minuta – to my byliśmy w czerwonych koszulkach?

Ambitne i opiniotwórcze komentarze wybitnych specjalistów zgromadzonych w klimatyzowanym, urokliwym i sympatycznym studio[edytuj • edytuj kod]