NonNews:Nonsensopedia jest atakowana przez konkurencję

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Brutalny, oszukańczy, bezczelny, bezprecedensowy atak

25 lutego 2009

Nonsensopedia jest ciągle atakowana przez kapitalistyczną konkurencję – serwis gazeta.pl. Nasz serwis stał się przykładem bezprecedensowego ataku sił masońsko-kapitalistycznych. Nonsensopedia została oskarżona o propagowanie nacjonalizmu i antysemityzmu.

Ponadto jak się dowiadujemy z tego artykułu zostało złożone doniesienie do warszawskiej prokuratury na polską Nonsensopedię. Czemu?

Zacznijmy od początku. 25 lutego 2009 na kapitalistyczno-masońskim portalu gazeta.pl została umieszczona informacja o tym, że Nonsensopedia, określana zresztą błędnie jako parodia Wikipedii (ach, ta niekompetencja) jest źródłem zła, tj. szerzy wśród Polaków antysemityzm. Podobno Adolf Hitler jest stawiany za przykład człowieka prawego i kochającego. Jednak łatwo udowodnić, że to nie My propagujemy treści antyżydowskie. Jak mówi jeden z anonimowych komentatorów związanych z serwisem gazeta.pl: Adolf Hitler to uosobienie dobra. Złoty człowiek kochał ludzi w komorach gazowych. Nie trzeba do tego żadnego komentarza.

Jak donoszą nasi informatorzy, do prokuratury wpłynęło ponad 9000 wniosków skarżących na Nonsensopedię, z których około 7400 dotyczy nielegalnej likwidacji własności umysłowej autorów, 900 to skargi na urazę uczuć sportowych i pozostałe 700 to wnioski dotyczące obrazy poglądów polityczno-religijnych. Jest to efekt negatywnej propagandy ze strony lewicowych ekstremistów z partii monarchistycznej, czyli masonerii. Stąd istnieją podejrzenia, że dziennikarze gazety.pl zostali przez nich przekupieni i prowadzą wobec Nonsensopedii kampanię mającą wyszydzić nasz serwis wśród elit intelektualnych. Istnieje również uzasadnione podejrzenia (patrz wyżej), że to sami pracownicy gazety.pl korzystając z dobra demokracji oraz anonimowości, wpisują te hasła.

Inna teoria głosi, że dziennikarze nie odnajdują w hasłach ironii, ze względu na nikły poziom intelektualny.

Źródło[edytuj • edytuj kod]