NonNews:Tonio zdobył medal!

To jest najnowsza wersja artykułu edytowana „15:16, 2 maj 2020” przez „Ostrzyciel nożyczek (dyskusja • edycje)”.
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji • przejdź do aktualnej wersji (różn.) • przejdź do następnej wersji → (różn.)

9 marca 2010

Ha! Mam medal! Patrzcie jaki ze mnie men!

NONSENSOPEDIA, Wikia – ulubieniec polskich kibiców skoków narciarskichTonio Tajner zdobył swój pierwszy w życiu medal!

Co więcej, medal ten jest ze złotego kruszcu (Medal.svg). Tonio jednak nie wywalczył go w zawodach skoków narciarskich. Medal ten otrzymał nasz artykuł o Toniu, który wygrał wynikiem 5:4 w naszym głosowaniu na Artykuł na medal. Niektórzy kwestionują wybitność artykułu, ale ostatecznie głosujący postanowili się nad biednym Toniem zlitować i dać mu medal za starania, podobnie jak to się dzieje w amerykańskich przedszkolach, gdzie zwycięzcy i przegrani dostają takie same nagrody, bo chodzi o rywalizację a nie zwycięstwo. Jeśli Tonio startuje wedle tej zasady, to naprawdę zasłużył na medal.

Tonio obecnie jest sekundantem Tomka Pochwały w jego treningach kombinacji norweskiej, zapewniając naszemu kombinakowi dobry humor i serdeczny uśmiech przed startem. Przygody Tonia i Tomka można śledzić w serialu o Toniu i Tomku.