Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne (dosł. Dopóki go kocham, nieważne że to mój brat!) – powieść o miłości dwojga ludzi, których imiona różnią się tylko jedną sylabą. Na jej podstawie powstało trzynastoodcinkowe anime.

Fabuła[edytuj • edytuj kod]

Akito, po sześciu latach rozstania ze swoją siostrą Akiko[1], postanawia wynająć mieszkanie, żeby z nią żyć. Okazuje się, że Akiko chce się z nim rCenzura2.svgć, podczas gdy on twierdzi, że kocha ją jako siostrę. Do ich życia wpierSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragmentą się inne panienki, które po kolei wprowadzają się do ich burdelu.

Postaci[edytuj • edytuj kod]

  • Himenokouji Akito – główny bohater i Standardowy Japoński Licealista™. Mimo, iż załatwił wielgachny dom tylko dla ich dwojga, zapierdzielał na piechotę z Osaki do Tokio przed jego bogatą, przybraną rodziną (której ta sytuacja się nie podobała), kuł dniami i nocami, żeby dostać się do jej liceum i w tajemnicy pisze kazirodcze powieści. Twierdzi że nie chce rCenzura2.svgć swojej siostry. Jedyny członek w samorządzie uczniowskim.
  • Himenokouji Akiko – siostra (przybrana, ale o tym nie wie) Akito. Ma niezmierne pragnienie zachowania gatunku ze swoim bratem. Sekretarka samorządu.
  • Natsuhara Anastasia – spadkobierczyni Korporacji Natsuhara, zajmującej się produkcją, dystrybucją i masturbacją. Jej polskie korzenie nie zostały nigdzie potwierdzone. Chce, aby nazywać ją „Dziurą” (jap. Ana). Wiceprzewodnicząca samorządu.
  • Sawatari Ginbei Haruominajlepsza przyjaciółka Akito z Osaki. Jej przydomek wziął się nie, jak twierdzi większość, od srebrnych (jap. gin) włosów, ale od zachowania[2]. Jest tak przywiązana do swojego najbogatszego klienta przyjaciela, że przeprowadziła się z wypasionego mieszkania do burdelu z kilkoma innymi kuBlad.pngi. Skarbniczka samorządu.
  • Nikaidō Arashi – jednooka erotomanka. Rozdziewiczyła Akiko i prawdopodobnie Anastazję. Gdy jakimś cudem nie jest napalona, paraduje z drewnianym mieczem mówiąc mocnym akcentem, przez co ludzie nie rozumieją co mówi i myślą, że jest napalona 24/7. Przewodnicząca samorządu.
  • Takanomiya Arisa – córka Takanomiyów, u których Akito mieszkał przez ostatnie 6 lat, z którą w dodatku jest zaręczony. Ponieważ ma 12 lat, tylko Akiko bierze jej uczucia na serio. Później obie tworzą sojusz i decydują się dążyć do trójkąta z Akito.

Przypisy

  1. To nie literówka
  2. Japończycy nie rozróżniają N i M