PlayStation Portable

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
PSP możesz mieć ze sobą zawsze i wszędzie

Playstation Portable (PSP) – handheld[1], dzięki któremu możesz grać w takie cuda techniki jak Pac-Man czy Tetris. Jest to konsola niezwykle popularna w Polsce, ponieważ można na niej odpalać legalne i trochę mniej legalne oprogramowanie.

Phat 100x[edytuj • edytuj kod]

Zżera niesamowitą ilość prądu i jest wybitnie mało stabilna[2]. Ma tylko 32MB pamięci RAM, czyli nawet nie ma Skype. Posiada porty IrDA i WLAN, dzięki którym można wkurzać ludzi w barze podczas meczu piłki nożnej, skacząc im po kanałach lub wkradając się na częstotliwość pilota z Xbox 360 i chrzaniąc grę innym na żywo. Są dostępne 3 kolory: „Nigga Black”, „Sperm White” i „Pedzio Pink”.

Slim 200x[edytuj • edytuj kod]

Instruktaż jak wsadzić UMD do PSP

Będą ją wycofywać z rynku, gdyż zawiera przerabialną jak OTS płytę główną o szlachetnym numerze ID TA-90v2. Co prawda, sami twórcy nie wiedzą co to oznacza, ale mniejsza z tym... Cechuje się tym, że można jedynie grać w oryginały. Kwesta wyświetlacza to nic innego jak porównywanie tyłka Maryli Rodowicz do tyłka Nicole Scherzinger: jedno na bladym poziome z małym nasyceniem kolorami i pikselowaniem, a drugie opalone i pionowe, tj. z dużym nasyceniem kolorami, powłoka anty refleksyjną oraz pionowe piksele, dzięki którym możemy się delektować fascynującymi, pionowymi, czarnymi liniami przedzielającymi obraz. Są dostępne 4 kolory: „Pijano Black”, „Ajs Sliver”, „Silver Daxter Entertejment Pak” i, znany nam już, „Sperm White”.

Slim & Lite 300x[edytuj • edytuj kod]

Obecnie w 3/4 udana wersja PSP, gdyż nie można wgrać do niej softa 1.50, ale za to ma Skype. Nie posiada IrD'y, za to ma oryginalną obudowę, na której odbijają się linie papilarne. Niestety, niektóre wersje, zazwyczaj z literką „G”, mają zwalone chipy główne i niedostępna jest opcja piracenia[3]. Dodali czuły mikrofonik, przez co można gadać przez Skype w pozycji na telefon, co jest jeszcze większym szpanem niż przy iPhone'ie.

Street (Eco)[edytuj • edytuj kod]

Ostatnia i najlepsza wersja PSP. Specjalnie dla klientów programiści wyrzucili z handhelda Wi-Fi i wgrali do konsolki soft 6.60 zmuszając fanów cyfrowej dystrybucji do piractwa. Produkt przeznaczony dla dzieci i oszczędnych piratów nieustannie twierdzących, że gry są za drogie. Dodając do tego plastikową obudowę i gwarancję wiecznej dostawy FIFY, dostajemy konsolę idealną.

Przeróbka i m33[edytuj • edytuj kod]

Wielki Brat Patrzy
Uwaga!

Warning / Achtung / Attention / Attenzione / Advertencia / Pozor / Atenção / Внимание / Увага / Προσοχή / Figyelem / Advarsel / Įspėjimas / Waarschuwing / გაფრთხილება / Զգուշացում / 危ない / 警告 / 注目 / 경고 / אזהרה / चेतावनी / คำเตือน / تحذير !

W dalszej części artykułu znajdują się tajne informacje.
Kontynuowanie czytania może poskutkować odwiedzinami smutnych panów w garniturach.

Sprawa jest prosta. Robimy Cenzura2.svg i Cenzura2.svg, a następnie updatujemy konsolke do softu Cenzura2.svg. Po tym już tylko tworzymy Cenzura2.svg na Cenzura2.svg i tniemy w gry do woli. „Kopie zapasowe” gier można zdobyć z Cenzura2.svg. Tylko nikomu o tym nie mówi, bo wiesz... Oni są wszędzie...

Homebrew oraz pluginy[edytuj • edytuj kod]

PSP może funkcjonować jako palmtop! Można nawet zainstalować na nim Windowsa[4]. Jest wiele rodzajów homebrew np. budzik, albo pluginy typu cwcheat[5]. Oczywiście to wszystko jest dostępne po przeróbce.

„Najlepsze” tytuły na psp[edytuj • edytuj kod]

Najlepszy... no, powiedzmy, tytuł na PSP

A więc:

Przypisy

  1. Cokolwiek to znaczy...
  2. Windows Vista jest przy niej wyjątkowo bezawaryjna
  3. Bez tego ani rusz!
  4. Lecz gorzej z odinstalowaniem.
  5. Kody i ingerowanie w kod źródłowy gry, noobie.
  6. A co za różnica?