Bałagan

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Mammma mia! Bordello bum bum!

Franek Dolas o bajzlu na polu bitwy

Bałagan (burdel, pierdolnik, burdello, syf itp.) – stan pokoju, torebki, plecaka, pudełka, szuflady, kieszeni, szafki, twardego dysku na komputerze, biurka, umysłu, prawie wszystkiego, polegający na swoiście widocznym nieporządku. Bardzo nielubiany przez rodziców.

Stopnie zaawansowania bałaganu w pokoju[edytuj • edytuj kod]

  1. Mały – gdzieniegdzie są porozrzucane książeczki, które pospadały z półek.
  2. Średnio zaawansowany – prawie to co wyżej, lecz z butelkami w kątach. Nadal swobodnie da się przemieszczać po pokoju.
  3. Zaawansowany – pokój jest graciarnią, rodzice już zaczynają się czepiać, przejście po pokoju jest „nieco” utrudnione.
  4. Bardzo zaawansowany – to co wyżej, jednakże przemieszczanie jest jeszcze trudniejsze.
  5. Duży – pokój jest tak zawalony wszystkiego rodzaju przedmiotami, że swobodne przemieszczanie może zapewnić tylko jetpack.
  6. Bardzo duży – w pokoju pojawia się warstwa śmieci o wysokości do 1,2m. Śmieci są ułożone luźno.
  7. Ogromny – po otwarciu drzwi od pokoju śmieci wypadają tonami.
  8. Koszerny – śmieci wypadają (już bez otwierania) razem z drzwiami.
  9. Nie do opisania – z tego całego syfu to można byłoby zbudować Bazylikę św. Piotra 10 razy lub mur chiński 1,5 raza. Stara wpada w szał i umiera. stary po raz drugi uciekł po mleko. Potrzebny jest oddzielny program rządowy na wysprzątanie tego bajzelu.

Puzzle stub.png Autorowi tego hasła oderwało palce zaraz po tym, jak wklepał kilka zdań. Jeśli chcesz go zastąpić – rozbuduj to hasło.