Zastanawiasz się czasem jak działa Nonsensopedia, kto decyduje o jej kształcie? Znajdziesz tych ludzi na naszym Discordzie, wpadnij pogadać!

Botoks

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Botoks – potoczna nazwa specjalnej kuracji odmładzającej, dzięki której przez pół roku twarz kuranta jest gładka jak balonik. Zanikają rysy charakterystyczne, a także co mniej wystające elementy twarzy np. nos. Działanie botoksu ujawnia się już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Szokującym efektom działania botoksu towarzyszą często przerażone spojrzenia otoczenia. Znane są przypadki porzucania kurantów przez dotychczasowych partnerów życiowych. Zanotowano też przypadki samobójstw kurantów i zabójstw dokonanych na kosmetyczkach. Po pół roku twarz gwałtownie flaczeje, a kurant staje przed nowym dylematem: poddać się kolejnej kuracji czy zacząć się starzeć. Tak naprawdę pod nazwą „botoks”, kryje się jad kiełbasiany, którym można się zatruć po spożyciu przeterminowanej konserwy z Biedronki.


Crystal Clear app virussafe.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny medycyny. Jeśli wiesz, że należy przede wszystkim szkodzić – rozbuduj go.