Crazy Frog

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Crazy Frog sprywatyzowany przez braci K.
Uwaga! Crazy Frog!

Crazy Frog – bezczelna żaba pojawiająca się w mediach. Z zawodu DJ. Poszukiwany listem gończym za denerwujący sposób bycia i bezczelne psucie dobrych utworów muzyki poważnej, poprzez dodanie rozmaitych jęków i trąbnięć.

Teksty Krejziego przypominają te Red Hotów pisane przez Anthony'ego Kiedisa.

Dzieciństwo[edytuj • edytuj kod]

Crazy Frog, urodził się w 2002 roku. Jego matką była krzyżówka żaby z ropuchą, a ojcem krzyżówka salamandry z człowiekiem. Kiedy w 2002 roku skończył karierę kijanki, postanowił resztę życia spędzić na lądzie.

Ohydny styl życia[edytuj • edytuj kod]

Crazy Frog zaczął być poszukiwany za sam wygląd i styl życia, oraz zasmradzanie ulic. Wszystko się zaczęło od tego, że nie miał pojęcia, iż trzeba nosić spodnie i bieliznę. Potem zaczął jeść duże ilości fasoli, co sprawiło, że stworzył niewidzialny motor. Jednak aby go prowadzić musiał puszczać bąki.

Zamach terrorystyczny[edytuj • edytuj kod]

W 2003 roku za jego głowę wyznaczono 50000$. Tego samego roku przeprowadził zamach na organizację robotów, która postanowiła go ścigać.

Zaśmiecanie oceanu[edytuj • edytuj kod]

W 2004 przyczynił się do spowodowania masowego zanieczyszczenia morza, w pobliżu jednej z wyspy, w pobliżu Manhattanu. Podczas łowienia ryb wpadł do organizacji robotów i podczas jednej z operacji spowodował zniszczenie całej ich armii zanieczyszczając przy tym ocean.

Kariera zawodowa[edytuj • edytuj kod]

Jego stałą posadą jest DJ. Wywalono go za niszczenie utworów. Następnie wstąpił do reprezentacji piłkarskiej, w której był trenerem, selekcjonerem, bramkarzem, napastnikiem i obrońcą. Organizacja postanowiła stworzyć własną.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]