Dyskusja:Wrestling

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten artykuł przeszedł przez SDU; zobacz przebieg głosowania.

Wrestling w Polsce[edytuj]

Nie zdziwcie się. Wszystko co amerykańskie musi mieć swoje mniej lub bardziej udane wydanie w Polsce. Wszystko się zaczęło od zawodnika zbyt małego, by dostać się gdzieś wyżej, którego zaobrączkowała Polka. Ten założył swoją federację, potem ktoś się z nim pokłócił, tamten ktoś założył swoją federację, potem znowu... Tak czy inaczej przyjrzyjmy się barwnemu światku polskiego wrestlingu

Federacje[edytuj]

  • Door Die Wrestling – Ta, od której się wszystko zaczęło. Żeby się do niej dostać musisz jechać w chuj daleko do Rzeszowa. Liczba adeptów sprawia, że połowę zawodników ściągają z Węgier - ci mają po prostu bliżej. Mają pas mistrzowski, który przez 3 lata był w szczupłych dłoniach promotora. Wbrew nazwie zawodnicy jednak nie otłukują się drzwiami. A szkoda.
  • Marian Złom Wrestling – Kilku adeptów DDW pomyślało, że będą lepsi. To zrobili swoją własną federację, a potem po kilku miesiącach treningów galę w Stolcu. Znani także jako MZWF - 'My Zostaliśmy Wrestlerami Festynowymi'. Znakiem charakterystycznym jest ich logo, które można powiesić we wszystkich kierunkach.
  • Tobył "Best" Wrestling – Za sterami stanęli poważani komentatorzy, z których jeden nawet walczył na Olimpiadzie. Zgarnęli wielu sponsorów. Zatrudnili zawodników ze wszystkich krajów prócz Polski. No i ruszyli do akcji galą w Radomiu. Później wzięli się za Zawiercie. Jednak na Sosnowiec już zabrakło pieniędzy.


Ot taki pomysł na rozwinięcie strony. Jak myślicie, przyjmie się? Niby powinno się 'promować' swoje --77.242.225.130 (dyskusja) 22:56, wrz 8, 2014 (UTC)