Gwóźdź logo.svg
Masz swój ulubiony tekst z artykułu na Nonsensopedii, który trafia w sedno i rozbawia do łez?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Feministka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Feministki)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Typowa feministka

Feministka ma z kobietą tyle wspólnego, co gej z homosiem

Janusz Korwin-Mikke porównujący feminizm w Babilonie(TVN24)

I'm a bitch. I'm a lover. I'm a child…

Anglojęzyczna feministka o sobie

Feministek ja nie lubię. Bo one nie lubią kobiet.

Janusz Kochanowski Rzecznik Praw Obywatelskich u Moniki Olejnik

Feministka – „Kobieta”, która miała urodzić się mężczyzną, tylko Pan Bóg w ostatniej chwili zmienił zdanie, osoba która walczy o prawa osób (i innych istot) płci innej niż męska. Uważa, że to kobiety powinny wydobywać węgiel i pracować w hutach żelaza. Bywa, że feministka walczy o… nieprzestrzeganie praw niektórych innych ludzi. Głównym celem feministek jest zniszczenie świata. Feministki gryzą! Pragną równouprawnienia polegającego na dyskryminacji reszty społeczeństwa. Z wyglądu zewnętrznego feministkę bardzo łatwo pomylić z mężczyzną. Feministki są rodziną dużych ssaków drapieżnych z podrzędu erazmusokształtnych w rzędzie wybiórczo tolerancyjne.

Cele[edytuj • edytuj kod]

Obecnie głównym celem typowej feministki jest znalezienie sobie faceta. Ale jak można znaleźć faceta, skoro się waży tonę, jest się owłosionym i ma wąsy? Dlatego też jedynym sposobem walki z niemiłosierdziem tego świata jest przyłączenie się do jakiejś szowinistycznej organizacji feministek, która pragnie wybicia wszystkich mężczyzn na świecie, a przynajmniej zrobienia z nich niewolników. Większość feministek ma męża, chłopaka, kochanka, syna, wnuka, ojca, szefa, listonosza, psa, kota, papugę, rybkę, mleczarza, sąsiada i kolegę. Nienawidzą mężczyzn. Słowo „feminizm” pochodzi niby od słowa kobieta, ale to paradoks, bo feministki dążą do zaburzenia identyfikacji płciowej innych kobiet, poprzez upodobnienie ich do mężczyzn. A nawet jeżeli tego nie robią, to oznacza, że głoszona przez nie ideologia nie trzyma się kupy.

Feministki są w lepszej sytuacji niż większość kobiet, gdyż nawet jako zaniedbane i brzydkie mogą twierdzić, że faceta nie mają, bo same tego nie chcą ze względów ideologicznych.

Feministki chciały też, aby kobiety mogły być nazywane męskimi szowinistycznymi świniami. Niestety, podstawy gramatyki języka polskiego nie pozwalały na to. Niezrażone feministki stworzyły więc żeńską feministyczną knurzycę

Zasięg występowania[edytuj • edytuj kod]

Obecny zasięg występowania przedstawicieli tej rodziny obejmuje tereny Ameryki Północnej na północ od Meksyku oraz zachodnie rubieże socjalistycznej Europy. Jeszcze w plejstocenie zasiedlały całą Europę z Wyspami Brytyjskimi włącznie oraz Azję wraz z południowymi rejonami Syberii, jednak na tym ostatnim obszarze wymarły z zimna, gdyż miały lewe rączki do pracy.

Wygląd[edytuj • edytuj kod]

Feministki mają bardzo charakterystyczną sylwetkę ciała: przód jest wyraźnie masywniejszy i wyższy, co nadaje im wrażenie zgarbionych. Jest to spowodowane tym, że mięśnie przednich łap, barków, szyi i głowy są bardzo silnie rozwinięte. Tylne łapy są nieco krótsze i mniej umięśnione. Twarz feministek jest stosunkowo krótka, bardzo masywna, z silnym wyszczekaniem. Uszy bardzo duże, spiczaste lub zaokrąglone.

Umaszczenie[edytuj • edytuj kod]

Umaszczenie sierści jest różne u poszczególnych gatunków: Feministka Północno Amerykańska ma zielone lub czerwone futro na głowie i nadmierne owłosienie pod pachami; Feministka Europejska ma najczęściej sierść czarną lub czarną z pręgami oraz bardzo wydatną grzywę ciemnych włosów na karku.

Tryb życia[edytuj • edytuj kod]

Feministki posiadają wysoce zhierarchizowaną strukturę społeczną. U Feministki Europejskiej panuje matriarchat. Samice są silniejsze i większe od sfeminizowanych samców, one tworzą trzon stada. Klan feministek może liczyć nawet do 80 osobników, chociaż z reguły jest ich znacznie mniej. Samce wędrują między klanami w nadziei zamoczenia, samice pozostają w klanie, przy czym córki wyżej postawionych samic dziedziczą ich pozycję w grupie. Samice mają bardzo dużo męskich hormonów, nawet ich zewnętrzne narządy płciowe bardzo przypominają męskie. Są również znacznie bardziej agresywne. Niekiedy zdarzają się krwawe walki wewnątrz grupy o pozycję społeczną. Podobne walki zdarzają się pomiędzy rywalizującymi klanami, najczęściej o dotacje unijne, jałmużnę od Sorosa lub o szczególnie atrakcyjny i tłusty kebab.

W Polsce ze względu na wrodzony rozsądek populacji, występują jedynie pojedyncze osobniki.

Pożywienie[edytuj • edytuj kod]

Feministki jedzą wszystkie małej i średniej wielkości fast foody, zwłaszcza z "Maka". Niekiedy zdarza im się upolować tak dużą zdobycz jak pizza XXL lub kebab szefa kuchni.

Feministki Europejskie są aktywnymi drapieżnikami polującymi grupowo metodą pościgu i zamęczenia ofiary natrętnymi wiadomościami na portalach społecznościowych i forach internetowych. Feministki atakują tylko wówczas, gdy mają nadzieję na rozpętanie gównoburzy lub wyłudzenie pieniędzy.

Dorosła samica Feministki jest w stanie samotnie powalić boksera wagi ciężkiej, ważąc nawet 3 razy więcej niż on. Często atakuje aktorów, pisarzy i piosenkarzy, oraz rzuca się do gardeł naukowcom.

Rozród[edytuj • edytuj kod]

Znacząco utrudniony, ponieważ sfeminizowane osobniki płci męskiej są słabe na ciele i umyśle, a ich jakość nasienia jest wątpliwa. Są również tępione przez prawaków i korwinistów, w związku z tym liczebność feministek spada.

W przeciągu najbliższych 30 – 40 lat prognozuje się iż staną się gatunkiem zagrożonym wyginięciem.

Szkody[edytuj • edytuj kod]

Feministki nie zdają sobie sprawy z tego, że równouprawnienie oprócz korzyści (wyższe zarobki) przyniosłoby im również wiele strat, m.in:

 • głodzenie kobiet na starość, bo żyją statystycznie 10 lat dłużej;
 • zrównanie ilości węgla wydobywanego przez kobiety, jak i przez mężczyzn;
 • koniec z przepuszczaniem w drzwiach;
 • koniec z zasadą „kobiet się nie bije”;
 • koniec z ustępowaniem miejsca w autobusach;
 • koniec z ewakuacją kobiet jako pierwszych z Titanica;
 • koniec z sikaniem na siedząco;
 • koniec z menstruacjami;
 • koniec z reprezentacją siatkarek;
 • koniec z umykaniem z wojska (poborowe kobiety, aby przyniosły większe szkody niż sama wojna).
 • koniec z pisuarami tylko w męskich wucetach, w damskich też muszą być;

Jeżeli chcesz być 100% wzorową feministką, powinnaś do końca życia zrezygnować z korzystania z czegokolwiek, co wynaleźli mężczyźni.

Typowa konwersacja[edytuj • edytuj kod]

– Cześć.
– Cześć – mój normalny i w żaden sposób niedyskryminowany kolego! Jesteśmy otwarci wobec wszelkich normalności tego świata! Jesteś częścią naszej wielkiej społeczności. Traktowany na takich samych zasadach jak reszta.
– No cześć.

Crystal Clear app Volume Manager.png Autor tej sekcji wpisał tu raptem parę słów. Jeżeli denerwuje Cię takie postępowanie – rozwiń ją.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Poradniki
Zobacz poradnik: