Greferbergerstan

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Uwaga!
Warning / Achtung / Attention / Attenzione / Advertencia / Pozor / Atenção / Внимание / Увага / Προσοχή / Figyelem / Advarsel / Įspėjimas / Waarschuwing / გაფრთხილება / Զգուշացում / 危ない / 警告 / 注目 / 경고 / אזהרה / चेतावनी / คำเตือน / تحذير !
W dalszej części artykułu znajdują się tajne informacje.
Kontynuowanie czytania może poskutkować odwiedzinami smutnych panów w garniturach.
Miej się na baczności, jeszcze nie jest za późno i zawsze możesz pominąć tę sekcję.
Wielki Brat Patrzy

Greferbergerstan (ang. Grrfurjiclestan) – nieistniejące[potrzebne źródło] i niewymawialne państwo położone na nieistniejącym kontynencie. Byłby właściwie prawdziwym państwem, gdyby nie to, że nie istnieje. A nie istnieje z tej prostej przyczyny, że wymyśliły go Pingwiny z Madagaskaru.

Kwestia istnienia państwa[edytuj]

Właściwie, gdyby spojrzeć na to obiektywnie, Greferbergerstan jest najmniej istniejącą z nieistniejących rzeczy. Takim UFO zrobiono chociaż zdjęcia, taki Yeti zostawił chociaż ślady, Albania jest na mapie, nawet dowody na istnienie kulturalnych Polaków się znajdą. A czy Greferbergerstan widnieje na jakiejkolwiek mapie? Przestań szukać, od razu powiem ci, że nie. Reasumując, państwo to naprawdę nie istnieje, ale to tak nie istnieje przez duże NIE. Nie ma nawet cienia wątpliwości, ani cienia cienia wątpliwości, można orzec z całą stanowczością, że Greferbergerstanu nie ma.

Gdyby Greferbergerstan istniał…[edytuj]

Greferbergerstan jest miejscem, w którym ukrył się Czerwony Wiewiór. Większość mieszkańców to biali Murzyni. Jego prezydent to młody starzec w średnim wieku. Państwo graniczy z Albanią i Nowym Garafrygiburgiem, mając powierzchnię √99 km² i Greferbergerstan City jako stolicę. Panuje w nim klimat typowy dla obszarów nad Morzem Suchym i płyną w nim stojące rzeki. Jego mieszkańcy to dumni Greferbergerstańczycy. Jest miejscem tajnych spotkań Onych.

Spokojnie!
Smutni panowie w garniturach nie przyjdą, jeśli nie przeczytasz informacji wyżej.
Te niżej możesz czytać.
Wielki brat przebacza
Illuminati Seal.jpg FNORD! 
Ten artykuł jest zbyt bliski PRAWDY!
Zapomnij o tym co tu przeczytałeś lub przygotuj się na pranie mózgu bądź eliminację.