Gwóźdź logo.svg
Rabini czytelnicy się wypowiedzieli – są już wyniki konkursu Gwóźdź 2021!
Zobacz który nonsensopedyjny tekst wygrał!

OG Loc

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Jeffrey Cross)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
It's OG Loc, baby: OG Loc!

OG Loc (czyt. Oł Dżi Lołk; właśc. Jeffrey Cross) – fikcyjny, niedoszły raper z GTA San Andreas. Wszyscy wokół uważają jego teksty hiphopowe za jedno wielkie gówno. Ubiera się na czerwono: czapa, zasyfiałe portki, gacie po tacie, goła klata i plastikowy łańcuch na szyi z wyprzedaży w Biedronce, słowem yeah.

Biografia[edytuj • edytuj kod]

Trafia do więzienia za byle sprawki – nieprawidłowo parkował cudze samochody, przekraczał prędkości i kradł ziemniaki w sklepie tylko po to, by być true gangsta. Miarka się przebrała, gdy ukradł Poloneza babci. Po wyjściu z więzienia nie zaprzestaje, wręcz przeciwnie – dostaje pracę czyściciela kibli w Burger Shot (potem awansuje do pomywacza naczyń), w międzyczasie prosi CJ-a, by zarąbał dla niego sprzęt muzyczny księgę rymów rapera Madd Dogga (taki sanandreasowy Snoop Dogg).Robi wielką imprę nocną na osiedlu, z której w miarę upływu czasu coraz więcej gości zaczyna wychodzić słysząc „rymy” Loca. Gówniana muzyka nagrana na szkolnej dyskotece i burackie rymy Loca ściągają na kwadrat wkurzonych ziomków z gangu Ballas i pijanego barmana Rycha. Po kilku dniach zostaje z jakiegoś powodu wyrąbany z Burger Shota i musi powrócić do paki. Później robi wielką raperską karierę, miał nawet nakręcić teledysk, jednak przerywa mu Madd Dogg, który chce go dojechać za podjCenzura2.svgnie rymów. Asystuje mu CJ, który przeszedł na jego stronę, nie przyznając się, dzięki komu Loc ma jego rymy. Taki zwrot akcji.


Crystal Clear device joystick.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny gier. Jeśli umiesz grać nie tylko na nerwach – rozbuduj go.