Gwóźdź logo.svg
Masz swój ulubiony tekst z artykułu na Nonsensopedii, który trafia w sedno i rozbawia do łez?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Kabaret Ani Mru-Mru

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Kabaret Ani Mru Mru)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wszyscy członkowie kabaretu (od przodu: trzeci, wysoki i blondyn)
Noncytaty
Zobacz cytaty:

Ciszaaa! I ani mru-mru!

Ojciec rozmawiający z dziećmi

Aaale nieee...

Michał, który został zapytany o oddanie pożyczonych pieniędzy

A ja będę tu przychodził na sushi aż całe spodnie wysuszi.

Marcin w reklamie pralko-suszarki

- Idę na urodziny Ani Mru Mru
- Jakiej Ani?

Rozmowa Jerzego Stuhra z jego synem

Kabaret Ani Mru-Mru – polski kabaret, założony w Oksfordzie wschodu w 1999 roku, przez Marcina Wójta. Początkowo w skład kabaretu wchodziły całkiem nieznane nikomu osoby (podobno była tam nawet kobieta!). Jednak nie odnosili większych sukcesów, dlatego skład się posypał. Marcin postanowił zaprosić swojego domniemanego brata (to ten wysoki) i tego trzeciego, którego nikt z imienia i nazwiska nie zna (mówią na niego ten gruby).
Po zaproszeniu Michasia, Cichacze zaczęli odnosić sukcesy. Oferty pracy posypały się błyskawicznie. A to pozmywanie po weselu, a to nadmuchiwanie balonów na studniówkę. W 2000 roku kariera Ani Mru-Mru nabrała szybkiego tempa. Wpłynęło to bardzo na ich samoocenę i praca na zmywaku już im nie wystarczała. Chłopcy zaczęli brać udziały w przeróżnych przeglądach kabaretowych. Owocowało to wieloma nagrodami i pewnie byłoby tak do dziś, gdyby nie wstrętny Góral, Pakosia i spółka – odwieczni wrogowie tria z Lublina.
Przyszedł czas, kiedy to, mieszkańcy domniemanej stolicy Polski święcili tryumfy nad chłopcami. Jednak na nich też przyszła pora i obecnie nie narzekają na nadmiar ofert. Doszło do tego, że Marcin i Robert prowadzą wspólny program w Telewizji Ciągle Błagającej O Abonament Nr 2. Najwidoczniej kryzys dopada każdego.


Comedyicon.svg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny kabaretu. Jeśli śmieszy Cię to, co samodzielnie piszesz – rozbuduj go.