FotoŁowca 2021 – głosowanie
Zdecyduj kto trafił najlepsze zdjęcie w FotoŁowcy 2021! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

MarryOurDaughter.com

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Marryourdaughter)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wyznaczcie mi choćby największą zapłatę i podarunek, a gotów jestem dać tyle, ile mi powiecie, bylebyście tylko dali mi dziewczynę za żonę.

Biblia (Rdz 34,12), fragment linkowany na stronie

MarryOurDaughter.com – amerykańska strona internetowa, na której rodzice handlują swoje córki internautom, zgodnie z biblijną tradycją.

Zasady[edytuj • edytuj kod]

Córki w wieku poborowym, tj. 13–18 lat wycenia się i umieszcza wraz z krótkim anonsem na stronie. W anonsie pisze się, że córka chciałaby do reszty poświęcić się mężowi, lub daje się to do zrozumienia, lub choćby tworzy na to cień szansy. Ewentualnie pisze się cokolwiek, byle tylko drogo sprzedać i się odkuć. Córka nie może sprawiać pozorów zbyt inteligentnej. W przypadku braku chętnych do zakupu poborowej firma zwraca 50% wpisowego. Dodatkowo każdy anons zawiera zdjęcie mające maksymalnie osiemdziesiąt pikseli szerokości, aby nikt nie zauważył wola, wyprysków, szram, łupieżu ani zajęczej wargi.

Zyski[edytuj • edytuj kod]

Rodzice twierdzą, że pieniądze ze sprzedaży córki pozwoliły nam zachować farmę, a nawet dokupić kilka akrów, inni zaś, że ich nowe basen i jacuzzi są wspaniałe. Zyski czasem bywają również po stronie sprzedanej. Pan Jack M. szczęśliwie sprzedał córkę za wysoką cenę (prawdopodobnie wystawił zdjęcie Miss Universe), dzięki czemu jego wątpliwa pociecha stała się posiadaczką domu i samochodu i biżuterii i pieniędzy.


Crystal Clear app klaptop.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny informatyki. Jeśli klikasz szybciej niż myślisz – rozbuduj go.