FotoŁowca 2021 – głosowanie
Wybierz najlepsze zdjęcie w FotoŁowcy 2021! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Ryszard Murat

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Murat)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ryszard Murat (ur. 13 sierpnia 1958) – polski karateka, mistrz wszystkich mistrzów, jedna z najbardziej znanych postaci w świecie sportów walki, prawnik oraz oficer SB. Ryszard słynie z braku litości dla swoich przeciwników, jest twórcą najskuteczniejszego i najbrutalniejszego stylu walki Karate do Tsunami i jako twórca nosi tytuł sōke. Stworzone przez niego grono wzajemnej adoracji przyznało mu stopień 10 dan.

Stworzenie własnego stylu walki w wieku 21 lat zostało mu umożliwione dzięki pokonaniu wszystkich żyjących mistrzów innych systemów sztuk walki, a następnie wskrzeszeniu nieżyjących i ponownym zabiciu ich.

Jeśli wierzyć legendzie to Ryszard nie przyszedł na świat przez normalne narodzenie, zrodził się z piany fali tsunami.

Obecnie zajmuje się nauczaniem karate oraz wojną z dewiantami i manipulatorami.

Styl Karate do Tsunami jest dostosowany do typowej anatomii Europejczyka, osoba biegle w nim wyszkolona potrafi zmienić zwykłą plastikową łopatkę w śmiercionośną broń. Utylizuje również szeroki zakres zabójczych min. Powszechnie znanym faktem jest też, że flagowe w Karate do Tsunami duszenie jedną tylko, otwartą dłonią (którego zdjęcie niejawnie opublikowano na łamach oficjalnej strony Karate do Tsunami) jest w przybliżeniu 99238 + 8 pi razy skuteczniejsze niż mata leo w brazylijskim jiu jitsu.

Wikipedia[edytuj • edytuj kod]

Soke Ryszard znany jest ze swoich kontaktów z władzami Wikipedii i Mozambiku, co pozwala mu na skuteczne manipulowanie wolnością słowa w obu tych regionach. Hasło na jego temat na jedynej nieomylnej polskiej encyklopedii internetowej zostało zabezpieczone przed zapisem przez jednego z jego niestrudzonych uczniów, a wszelkie próby zgłoszenia tej nieprawidłowości są skutecznie udaremniane przez redaktorów. Jak widać, kontakty z SB przydały się w prowadzeniu kariery mistrza najskuteczniejszej sztuki walki na tym świecie jak i wszystkich światach przyległych.