NonNews:4chan prawdopodobnie gasi światło

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Auchan 4chan pozostanie w naszych sercach

5 października 2016

No i stało się. 4chan popadł w problemy finansowe, i możliwe, ten internetowy gigant importujący wszystko, od „dank memów” poprzez barwne gejowskie opowieści z udziałem bohaterów mongolskich kolorowanek długo się już nie utrzyma. Oczywiście założony został w 2003 przez wówczas piętnastoletniego moota, czyli Christophera Poole'a.

4chan założono jeszcze w czasach, gdy wszyscy dziwni nastolatkowie w internecie urodzili się w latach 80. XX wieku, w tym sam Christopher Poole, który urodził się w 1988, a nie jak to jest dziś, że spotyka się urodzonych w 2005. Pierwszą jego intencją było zjednoczenie wszelakich fanów turkmeńskich telenoweli i wszelakich innych tadżyckich dramatów psychologicznych, które teraz oglądają wspomnieni wcześniej dziwni nastolatkowie z edgy krańców internetu, takich jak bodajże sam 4chan. A w deep webie białkokoszki by im zadrżały.

Na pewno ucierpi na tym internet, skoro od kilkunastu lat 4chan służył jako jedna z fabryk małp memów. Powstały tam piękności spotykane do dziś w internecie takie jak rickrolling, lolcatz, Chocolate Rain[1], oraz mniej znana, zwłaszcza polskiej części internetu, Boxxy.

Nie jest pewne, czy 4chan definitywnie zgasi światło – jak na razie są tylko donosy, że ma bardzo duże problemy finansowe, a jedyna firma, która chce tam zareklamować, to gówno. A przynajmniej według Serbów, bo to właśnie Albańczyk chce tam zagościć. Z racji tego, gdy 4chanem będzie rządzić Albańczyk, 4chan nie będzie istniał, bo Albania nie istnieje!

Źródło[edytuj]

Przypisy

  1. **I move away from the mic to breathe in