NonNews:Amerykanie wolą baraki

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

6 listopada 2008

Czy tak będzie wyglądać centrum Nowego Jorku?

Amerykanie dokonali wyboru! 44. prezydentem Jułesej został czarnowłosy czarnoskóry Barack Obama. Co to oznacza? Czy Amerykanie pozostawią wygodne życie i przeniosą się w baraki?

Wielu młodaferks wciąż obawia się, że Barack jest islamskim terrorystą, inni uważają, że jest rzeczowym nieideologicznym technokratą (cokolwiek to znaczy), świetnym materiałem reklamowym, zabawką Putina, Onym, Mesjaszem. Podobnie jak Nonsensopedia oskarżany o lewicowe zeszmacenie, prawicowe zeszmacenie, antyreligijność, antyateizm, choć właściwie nie powiedział jeszcze nic konkretnego. Ludzka fantazja nie zna jednak granic i niewątpliwie dowiemy się jeszcze o wielu sensacjach. Pozostaje nam czekać z uszami i oczami otwartymi, nie możemy dać się jednak ogłupić wpatrując się w szklany ekran.

Barack jest pierwszym czarnoskórym prezydentem USA. Wow, ale fajnie. Tylko co to ma do rzeczy? O ile nie pójdzie w ślady swojego poprzednika i nie zaatakuje kolejnych państewek, wkrótce zostanie tylko wspomnieniem, póki co wszystkie szmatławce będą o nim trąbić aby się utrzymać. Podniecając się wszystkim dookoła Amerykanie, nomen omen, wkrótce naprawdę przeniosą się w baraki. Może będzie trochę spokoju.

Mam także nadzieję, że nowowybrany Pan Prezydent nie popełni takiego samego faux pass jak pewien również nowowybrany kilka dni temu.

Źródło[edytuj]