NonNews:Antypolska postawa Wodza Narodu

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Kierowca przyłapany na gorącym uczynku

13 grudnia 2017

W ostatnią niedzielę nakryto kierowcę samego Jarosława Kaczyńskiego na wnoszeniu do domu Wodza piwa i goździków.

Wydawać by się mogło, że to zupełnie niegroźne – w końcu nawet Wielki Wódz ma prawo walnąć se browarka w niedzielę. Należy jednak pamiętać, że Jarosław Kaczyński parę dni wcześniej głosował za przyjęciem ustawy o zakazie handlu w niedziele. Hipokryzja nie jest niczym nowym wśród polityków, jednak udało nam się przeprowadzić dogłębne śledztwo, z którego wynika, że Prezes pił piwo marki Żywiec, które należy do holenderskiego Heinekena. Czy przystoi Wodzowi Narodu polskiego wspierać zagraniczne koncerny zamiast polskich producentów piwa?

To tylko początek listy zarzutów. W torbie znalazły się też goździki pochodzące z (o zgrozo!) muzułmańskiej Indonezji. Niedługo później Kaczyński spotkał się z premierem Mateuszem Morawieckim. Co politycy najwyższego szczebla ustalali po pijaku? Gdzie tu odpowiedzialność? Gdzie rozum i godność polityka partii rządzącej? Środowiska katolickie już napiętnowały to karygodne zachowanie.

To niedopuszczalne, żeby światły Prezes dawał Polakom przykład przez spożywanie holenderskiego piwa z islamskimi przyprawami! I to jeszcze w niedzielę! – mówi przedstawiciel archidiecezji warszawskiej. – Jeżeli Prezes będzie kontynuować swe grzeszne zachowanie, może być pewien gniewu biskupów. W ramach pokuty Wódz ma własnoręcznie dostarczyć biskupowi kratę browarów, byle nie holenderskich.

Mimo tego, że gorąco wspieramy obecny rząd, to musimy wyrazić dezaprobatę wobec takich zbrodniczych działań.

Źródło[edytuj]