NonNews:Apologeci kłamstwa albańskiego dążą do zniszczenia Włoch

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Do czego jeszcze posunie się propagandowa machina?

20 lutego 2017

Jak donosi korespondent Przedjutrza z Rzymu, Luca Barbabietola, coraz więcej młodych Włochów ucieka się do emigracji w związku z rosnącym bezrobociem. Jednak w całej sprawie jest coś przerażającego: popularnym kierunkiem podróży jest kraj, który przecież… nie istnieje.

Wedle doniesień Barbabietoli, w ostatnim czasie po włoskich ulicach wlecze się coraz więcej młodych Włochów mówiących o wyjeździe do Albanii. Zauważa się u nich osłabienie, wlekący, nierówny krok, przygarbioną postawę i nieobecne spojrzenie. Wszystko to jednak zmienia się, gdy tylko powie się, że Albania przecież nie istnieje – osobnik staje się wówczas nader agresywny, wykrzykuje wulgaryzmy i okrzyki w niezrozumiałym języku, doszło też do wielu dotkliwych pobić i pogryzień. W kilku przypadkach Carabinieri, którzy zostali rozstawieni w związku z sytuacją, musieli zastrzelić agresora.
Cquote2.svg

Przecież mówiłem prawdę: ALBANIA NIE ISTNIEJE! Ale ten nagle zaczął mnie wyzywać, rzucił się na mnie! Piana na ustach, śmierć w oczach! Policjanci chcieli go ze mnie zdjąć, ale on nie chciał puścić, musieli go zastrzelić!
Cquote2.svg

Oto przerażająca relacja Gianpaolo Cartoflaniego, świadka i ofiary cierpiących na gorączkę albańską, jak nazwały przypadłość włoskie służby.

Działanie gorączki albańskiej wciąż pozostaje tajemnicą dla włoskich lekarzy. Młodzi Włosi w stanie letargu są znajdowani na drugim końcu kraju, po czym znikają bezpowrotnie. Do tej pory zniknęło niemal 20 tysięcy osób.

Skąd wzięła się gorączka albańska? Dlaczego uderzyła akurat we Włoszech? Nie zauważa się przypadków w innych krajach. W samej Italii zaczynają krążyć pogłoski o celowym niszczeniu gospodarki i praniu mózgów młodych Włochów poprzez sygnały podprogowe wysyłane podczas transmisji meczy piłkarskich oraz reklam makaronu; jak również działaniu mającym na celu wyludnienie i ekonomiczne zrujnowanie kraju, mogącego ostatecznie obalić kłamstwo albańskie.

Już od lat 70. polski i włoski wywiad pracują wspólnie nad rozwikłaniem tajemnicy albańskiej i, według tego, co podał nam anonimowy członek polskich służb, Rzym był już niemal gotowy na ujawnienie nazwisk wielu wpływowych apologetów kłamstwa albańskiego, włączając w to wielu miliarderów i przywódców światowych mocarstw.

Źródła[edytuj]