NonNews:Beger zapodaje

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
I ta mina niewiniątka, które kierowało rękami zmarłych...

29 września 2006

Znana nam skądinąd Renata Beger, posłanka Samoobrony, ujawniła dziś skandaliczny film, w którym posłowie PiSu proponują jej opuszczenie łona Andrzeja Leppera i przejście na stronę wroga.

Pani Beger wraz z jedną z polskich gazet codziennych sprowokowała posłów PiSu, aby dokładniej opisali swoją propozycję w obecności ukrytej kamery. Informacje, czy posłowie wiedzieli, ze kamera jest w pomieszczeniu, nie zostały jeszcze ujawnione..

Posłanka Beger miała przyjąć, w zamian za zmianę partii, fotel burmistrza Chełmży, pole buraków cukrowych, krowę i dwanaście kur. Skandal, który narodził się wokół tego sensacyjnego wydarzenia, spowoduje prawdopodobnie kolejny rozpad rządu.

Renata Beger żąda od PiSu zadośćuczynienia, Andrzej Lepper żąda rozpadu PiSu, PiS żąda władzy – takie oto żądania złożyli rządzący, przeciwnicy rządzących oraz ci, którymi rządzą przeciwnicy rządzących i rządu.

Cała sprawa została przekazana w ręce prokuratury, która zapewne zarządzi wkrótce, co z tym fantem zrobić. Na razie jednak posłanka Beger jest wściekła na braci rządzących i martwi się o stan swoich słynnych kurwików. Prawdopodobnie będzie dochodzić o odszkodowanie za ich poważne uszkodzenie.

Źródło[edytuj]

  • „Afera taśmowa” – Beger zawiadomiła prokuraturę, Onet.pl, 29 września 2006.