NonNews:Rozpoczyna się bitwa na reklamy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z NonNews:Bitwa na Reklamy)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Pani wyrzuca Tuska do śmieci

8 września 2006

Zbliżają się wybory samorządowe. Dwie wielkie partie zaczynają ostrą walkę. Zanim dojdzie do kickboxingu, albo nawet wrestlingu, trzeba wykonać parę reklam dla kibiców. PiS przygotował reklamę o Donaldzie i Rokicie.

Według tajemniczego narratora (prawdopodobnie Ludwik Dorn, ale równie dobrze mógł być to Zbigniew Ziobro, lub Tadeusz Cymański), ludzie remontują sobie dom, wyrzucając telewizor z wrednymi PO-wcami, którzy drą się: „Dosyć tego!”, „To jes absurd!”, itp.

PO zaś przygotowało reklamę o strasznym Jarosławie Kaczyńskim (jak ktoś ogląda tę reklamę, to ciarki go przechodzą). Reklama jest straszna! Kobieta w ciemnym pokoju, niczego nie świadoma bierze kanapki i włącza telewizor, a tam... JAROSŁAW. Nagle słychać płacz dziecka, a Kaczyński Wrzeszczy: Jeśli myślicie, że któregoś dnia dojdziecie do władzy, to się mylić... Wniosek o samorozwiązanie... Tego bombardowania... Nie ma niczego... Ale ja pamiętam... Nie pozwolimy... Chcemy zniszczyć!!!

Obecnie najwięcej osób wielbi reklamę PO (rozpuszczone dzieciaki), drugim w kolejności nie podoba się żadna. Już teraz planuje się stworzyć reklamówkę walczących Hanna Gronkiewicz-Waltz i Marcinkiewicza.

Źródła[edytuj]