NonNews:Blog 27 rozpada się

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
To już koniec!
NonNews
Zobacz w NonNews temat:

31 października 2006

Blog 27 rozpada się!

To już najprawdziwsza prawda, że duet Blog 27 będzie od tej pory grał w pojedynkę. Alicja Boratyn (szybko, która to? – dop. red.) zdecydowała się powrócić do gimnazjum, jednak Tola Szlagowska twierdzi, że była ważniejszą częścią duetu i właściwie bez niej ten duet nie istnieje. I faktycznie, jest w nim ostatnią osobą.

Informacja o rozpadzie grupy wywołała poruszenie w całym kraju. Minister edukacji Roman Giertych zastanawia się nad wprowadzeniem żałoby w szkołach. W całej Polsce flagi opuszczono do połowy masztu. Zareagował nawet Kuba Wojewódzki i o ile nie będzie miał zwały do niedzieli, to na pewno to skomentuje.

Były jednak środowiska, którym to na rękę. Szczególnie byli agenci WSI, inspirowani przez Interpol inspirowany przez SB inspirowane przez KGB inspirowane przez amerykański Mossad cieszą się, że Blog 27 będzie przykrywką dla wywiezienia z Polski całego majątku postkomuno-żydo-masonistycznych, szowinistycznych świń. Zresztą, dla nich każdy argument jest dobry, żeby nie zwrócić na siebie uwagi.

Forum Onetu zapełniło się dramatycznymi wpisami, takimi, jak chociażby ten:

Oh NiE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jAk Ja To PrZeŻyJe??????????????????
ToSh To NiE mOsHliFfFe!!!!!!!!!!!! :-((((((((((((((((( ~amanda99

Dziewczyny z Blog 27 pokłóciły się o swój image. Konkretnie o to, która ma śpiewać głośniejsze partie i której zespół pomoże zatuszować braki wokalne. Poszły w końcu w tak ostry metal, że wiele osób zaczęło wspominać dawne koncerty zespołu w latach 80., m.in. Metalmanię, Ozz Fest i koncert w spodku z Bathory, Blasphemy i Beherit, słynny Tribute to B.

Źródło[edytuj]