Przedstawiamy Wam nową Nonsensopedię – wygodniejszą, czytelniejszą, ładniejszą! Od teraz Nonsensopedia na komputerze wygląda tak, jak na telefonie – sprawdź!

NonNews:Brytole strzelają focha

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Anglik idzie głosować po smakowitej herbatce o piątej

23 czerwca 2016

Być albo nie być – oto jest pytanie!

Cytat trzęsącego się topora Szekspira odpowiadający obecnej sytuacji

Brexit? Brzmi jak nazwa płynu do toalety czy innego Domestosa. Ale nie. To kolejne dziwne słowo w stanie papkowatym jak na frazę wydumane sobie przez populację Brytanii. Ale co oznacza? Wyjście Brytanii z Unii Europejskiej! Niejaki Nigel[1] Farage uparł się, że imigracja Rumunów, Somalijczyków i innych dzikich ludów[2] to czyste zło wcielone i powinno być tępione, co sprawiło, że ludzie debatowali, czy wyjść z Unii Żydokomunistycznej Europejskiej, czy nie. I tak to się zaczęło…

Uzasadnienie nagłego rozpoczęcia wszelakich durnowatych głosowań jest zerowe, lecz jak nie mówi żadne przysłowie zerowe jest piękne. David Kamerun Cameron po prostu ogłosił, że to, co stało się w roku 1973 może nagle się zmienić. I nie, nie chodzi tu o pierwsze hity Abby czy Slade. Chodzi o to, że niebawem miliony Polaków mogą się pożegnać, czy też bardziej światowo, powiedzieć baj-baj, spokojnemu życiu na imigracji.

A więc, porobiło się porobiło – ptaki do ciepłych krajów bez wizy już nie odlecą, a murzyni na ulicach Anglii będą rzadkim zjawiskiem meteorologicznym. Niektórzy mówią, że są entuzjastyczni, ze względu na to, że zbliża się jakakolwiek zmiana w kraju, ale tak samo mówili, jak Szkocja miała dostać niepodległość. A dostała? Nie dostała. Więc radzilibyśmy sobie odpuścić, zaparzyć herbatkę, i odprężyć się przy Allo! Allo!, czy zrobić inne rzeczy typowe dla tego ludu z białą skórą i żółtymi zębami[3].


24 czerwca 2016

Z ostatniej chwili! Brytania na całego zdecydowała się zaszokować całą Europę. Tym razem nie rzucającymi piwem kibicami czy ekshibicjonistami na rynku, acz wyjściem z Unii! Proces wyjścia z niej ma trwać 2 lata. Swoją drogą, ciekawe co będą w tym czasie robić, poza oCenzura2.svgniem się…

Przypisy

  1. Jego imię to prawie nigger – podejrzane.
  2. O dziwo Polacy już dawno spowolnili swój proces zmieniania wysp w drugą Polskę!
  3. O zielonych włosach w nosie nie wspomnę…

Źródło[edytuj • edytuj kod]