NonNews:Człowiek się obudził i wstał!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Bernard był dziennikarzem w Głosie Pomorza przez ostatnie cztery lata. Przez ostatnie trzy nie nasrał na dywanik przy swoim biurku

19 sierpnia 2009

Dom. Gdzieś. Człowiek, który żył w domu, wszystkich zaskoczył, kiedy mniej więcej gdy słońce zaświeciło, obudził się i wstał!

To zmieniające życie wydarzenie oficjalnie zakończyło niezwykle nudny okres czasu, kiedy było ciemno, a człowiek spał i nie było nic ciekawego do robienia. To było okropne! Szczerze, nie sądziłem, że to kiedykolwiek się skończy!

Ale udało mu się!

Człowiek wyszedł z łóżka i wstał, a ja z wrażenia omal nie dostałem ataku serca. Byłem tak podekscytowany, że aż go przewróciłem! Nie wydawał się z tego powodu zbyt szczęśliwy, ale nie mogłem się powstrzymać! Nic tak ekscytującego nie zdarzyło się w całym moim życiu!

Właściwie, jak dobrze się zastanowię, to kilka minut wcześniej coś mnie bardzo podekscytowało, ale nie mogę sobie przypomnieć co to było.

Potem człowiek poszedł do kuchni i otworzył szafkę, gdzie było jedzenie!!! To było niesamowite! Byłem tak podniecony z wrażenia, że go przewróciłem! No co? Jak możesz mieć mi to za złe? Dosłownie nie wydarzyło się nic przed momentem, co mogłoby mnie w ogóle zainteresować.

Ogólnie, to było bardzo... Hm... O czym to ja mówiłem? Ech, jestem znudzony. Nigdy nic ciekawego się tu nie dzieje.

O MÓJ BOŻE!!! CZŁOWIEK IDZIE DO TYLNEGO WYJŚCIA!!!

Źródło[edytuj]

Hę?