Chcesz poznać społeczność Nonsensopedii? Podyskutować o artykułach i przepisach na zupę pomidorową? Zajrzyj na naszego Discorda!

NonNews:Doświadcz morskości świnek w 5 minut!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

3 listopada 2015

Instrukcja dla opornych

Żyjemy ostatnio w naprawdę ciekawych czasach. Coraz częściej zaciera się granica między fantastyką a najnowszymi osiągnięciami nauki. Oto właśnie rozwiązano kolejny ważny problem tego świata, znacząco ułatwiając nam życie. – Co by się stało, gdyby np. można było przygotować nowe zwierzątko dla córki w kilkanaście sekund? Na taki genialny pomysł wpadli amerykańscy naukowcy, tworząc świnki morskie instant do przygotowania w mikrofalówce.

Współcześni ludzie mają coraz mniej czasu na zabawę ze zwierzakami, a staroświeckie metody przygotowywania świnek morskich stają się coraz bardziej czasochłonne i nieopłacalne. Wizyta w sklepie zoologicznym zazwyczaj kosztuje mnóstwo czasu, w którym przeciętny człowiek zdążyłby obejrzeć odcinek Gry o Tron. Ale dzięki nowatorskiej metodzie osuszania ciał żywych świnek morskich rozwiązano odwieczne problemy dotyczące zakupu tych milusich zwierzątek. W końcu będzie możliwy zakup świnki morskiej przez internet, bez większych obaw, że nasze prosiątko po drodze zdechnie z głodu.

Samo przygotowanie świnki polega jedynie na wyjęciu z opakowania i umieszczeniu w mikrofalówce na 15 sekund. Po podgrzaniu, świnka jest gotowa do spożycia żywa i chętna do zabawy. Niestety amerykańcy naukowcy nie rozwiązali problemu świnek zdychających z głodu po tym, jak znudzone dzieci wracają do grania na Playstation, zapominając zupełnie o zwierzakach. Oczywiście szukanie rozwiązania tego problemu jest kolejnym krokiem, ale to wymaga czasu.

Życzymy jednak miłej zabawy ze świeżo upieczonymi świnkami!

Źródło[edytuj • edytuj kod]