NonNews:Dodatek specjalny „Świąteczny Poradnik Rodzica”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

3 grudnia 2016

Wraz z dzisiejszym wydaniem Przedjutrza, otrzymujecie dodatek „Świąteczny Poradnik Rodzica”.

Nie wiesz co kupić swemu dziecku/wnukowi? Ten Poradnik jest dla ciebie! Na tegoroczne święta najpopularniejsze są :

  1. Zestaw Małego Kibica – zawiera małą maczetę, szalik ulubionego klubu, bluzę oraz dwie race (czerwoną i białą). Zestaw Małego Kibica można kupić w dwóch wersjach: miastowej (w której znajdziemy bluzę z kotwicą z powstania warszawskiego) oraz wiejską (w której znajduje się bluza nawiązująca do Żołnierzy wyklętych).
  2. Zestaw Małego Terrorysty Muzułmanina – zawiera Koran, przewodnik turystyczny po Kolonii, mały karabinek AK i granatnik RPG-7. Do zestawu dołączono trzy pałko-pociski gratis!
  3. Zestaw Małego Katolika – edycja z okazji 25-lecia Radia Maryja, które odbyło się dzisiaj w Toruniu. W zestawie znajdziemy plecak z ŚDM, koszulkę z logiem Radia Maryja, zaostrzony krucyfiks, radiomagnetofon z nieodwracalnie przestrojoną głowicą na Jedyną Słuszną Rozgłośnię oraz bilet kolejowy do Lichenia.
  4. Zestaw Małego Bimbrownika (pod patronatem Jakuba Wędrowycza) – zawiera podręcznik z tajnikami pędzenia bimbru, aparaturę oraz 10 pustych butelek.
  5. Zestaw Małego Kodowca – w zestawie znajdziemy ostatnie numery Gazety Wyborczej, dwie flagi (Polski i Unii Europejskiej), konstytucję oraz portret Donalda Tuska, który możemy powiesić nad drzwiami.
  6. Zestaw Małego Youtubera – zawiera mikrofon, kamerę na kasety VHS oraz podręcznik Jak spamować subskrypcjami by nie oszaleć.

Redakcja Przedjutrze zapytała się wybranych mieszkańców Bydgoszczy co sądzą o propozycjach prezentów:

  • Grażyna Kowalska: To skandal by w moim mieście sprzedawali takie zCenzura2.svge skurCenzura2.svgłe gCenzura2.svgo jakim jest „Zestaw Małego Katolika”. Znowu Krzyżaki się promują. A potem dziwota że my ich nie lubimy!
  • Zdzisław Puchacki: Ładne, ładne te prezenty. Nawet mnie emeryta stać na nie. Akurat mam wnuczka mieszkającego na Grochowie. Jak nic ucieszy się z „Zestawu Małego Kibica”.
  • Ahmed al-Fattah as-Sisi: Właśnie odwiedziłem miasto jako turysta. Jest bardzo ładnie. A, pyta się Pan o „Zestaw Małego Muzułmanina”. To bombowy prezent! Co prawda nie obchodzę Bożego Narodzenia, ale same upominki mogę dać ot tak bez okazji. Kupię swoim dzieciom jeszcze dzisiaj zanim poleci samolot do mojego domu w Paryżu. A i kupię jeszcze upominek dla brzdąców mojego brata. Właśnie z rodziną wprowadzili się do Kolonii.

W trosce o dobro rodziny redakcja Przedjutrze dołączyło do akcji „Chroń dzieci przed złem” organizowanym przez Organizację im. ks. Józefa Wesołowskiego. W oparciu o wiarygodne źródła wiedzy (jakimi są: Biblia, Katechizm Kościoła Katolickiego oraz najnowsze prace naukowe prof. Urszuli Dudziak) apelujemy, by nie kupować dzieciom:

Albowiem są to dzieła samego diabła!

Źródło[edytuj]