NonNews:Drugi raz Małysza

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

24 marca 2007

Jeśli wydaje wam się, że to co piszemy nie jest prawdą, to macie rację. Wydaje wam się. Adam Małysz drugi raz w karierze wygrał konkurs w Planicy. W dodatku jest to jego druga wygrana tego weekendu.

Mam nadzieję, że uda mi się strzelić hattrika – powiedział Adam po wygraniu konkursu. Wczoraj walczyłem o koszulkę, dzisiaj o przetrwanie, jutro... zobaczymy. Zaczynają mnie już trochę nogi boleć, ale nic sobie z tego nie będę raczej robił – dokończył mistrz.

Małysz po pierwszej serii zajmował dopiero piątą lokatę i o dwie pozycje wyprzedzał Jacobsena. Fantastycznie spisał się w niej Robert Mateja, który zagwarantował sobie, skacząc 191,5 metra, pierwsze i zarazem ostatnie punkty PŚ w tym sezonie. Kamil skoczył mniej, ale i tak jest dobry. W drugiej serii Robert skoczył 1,5 metra gorzej niż w pierwszej próbie, jednak i tak są ma powody do zachwytu. Anders i Adam pofrunęli bardzo daleko i zakończyli rywalizację na odpowiednio drugim i pierwszym miejscu.

Adam Małysz podczas naszego wywiadu odniósł się także do dzisiejszego spotkania reprezentacji Polski z Azerbejdżanem:

Dziś jest taki wspaniały dzień, wiem, że dziś Polska gra z Azerbejdżanem, obstawiam, że wygramy 3:0. Mam nadzieję, że się to uda. Kto strzeli bramki? Trudne pytanie. Myślę, że może Grzegorz Rasiak. Może nam obu uda się trafić po hat-tricku – powiedział... Małysz.

Kto wygra Puchar Świata?
Zagłosuj poniżej.
103
7
58
Oddano już 168 głosów.
poll-id 6296966B22942FC1DAD88C186AD9D715

Źródło[edytuj]