NonNews:Dywany z IKEI podbijają świat mody

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Na pierwszy rzut oka wydaje się proste…

19 sierpnia 2017

IKEA właśnie ogłosiła, że zapewnia peleryny Nocnej Straży z popularnego serialu Gra o Tron. Jak się okazuje, te spektakularne odzienia są przerobionymi dywanami z IKEI.

Postanowiliśmy zdyfer… zdwer… zwerdy… KCenzura2.svga! ZDY-WER-SY-FI-KO-WAĆ gamę naszych produktów i wprowadziliśmy do oferty płaszcze zimowe oparte na docenianej linii dywanów – mówi przedstawiciel firmy IKEA w Polsce – Od razu zawarliśmy porozumienie o współpracy z HBO, dzięki czemu bohaterowie „Gry o Tron” dumnie prezentują nasze najnowsze produkty. Zamierzamy wkrótce rozszerzyć ofertę o kije bejsbolowe na bazie nóg stołowych dla „The Walking Dead” oraz strój Flasha z gumoleum. Podpisaliśmy również umowę o współpracy z twórcami powstającego serialu „Wiedźmin” i zamierzamy dostarczyć zestaw mieczy wiedźmińskich dla Geralta. Nasi projektanci pracują już nad sztucznym jednorożcem do wykorzystania w scenkach rodzajowych.

Jak na produkt firmy IKEA przystało, płaszcz należy wykonać samemu z materiałów zawartych w pudełku. Postanowiliśmy sprawdzić jak prezentują się nowe płaszcze dywanowe i wykonaliśmy kilka sztuk zgodnie z instrukcją. Póki co udało się nam zrobić rękawiczki, czapkę-uszankę oraz lampkę nocną, ale wierzymy, że w końcu rozszyfrujemy instrukcję i złożymy płaszczyk.

Źródło[edytuj]