NonNews:Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wybory zostały przeprowadzone w polski sposób

18 kwietnia 2007

Szok, zaskoczenie i opad szczeny. Te uczucia towarzyszyły ogłoszeniu decyzji o tym, kto będzie organizował Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012. Michel Platini, przyjaciel Polski postanowił, że organizacja quasi-mundialu spadnie na słowiańskie barki. Polska została wybrana, aby nie uciekli z niej wszyscy budowlańcy. To będzie największy plac budowy od czasów Gierka i mamy pięć lat, aby nasze drogi stały się przejezdne, nasze hotele drogie, a nasze stadiony stały się faktem w ogóle. Również przed Ukraińcami stoi nie lada wyzwanie, bo w końcu będą mieli okazję pokazać się w świecie nie tylko jako ktoś między Polską a Rosją, kto uprawia wódżitsu tak samo, jak sąsiedzi i podobnie jak oni poluje w miastach na niedźwiedzie, ale udowodnić, że spikają po ingliszu i nie okradają każdego, kto zawita w jej progi.

Warto zauważyć, że ogłoszenie miało miejsce o 11:37, czyli na dziesięć godzin przed godziną śmierci Jana Pawła II (21:37), w czym zatwardziałe numerolożki na pewno znajdą przesłanie od kosmitów.

Niektóre komentarze[edytuj]

  • O kurwa! – pan Zenek
  • Za co się brał, zawsze spierdolił.Józef Oleksy
  • Kancelaria Prezydenta stanowczo dementuje...Kancelaria Prezydenta RP
  • Powiem tak, a nawet nie chcem, ale muszem.Lech Wałęsa
  • Hehe, cool.Beavis i Butthead
  • A ja się wcale nie dziwię się.Krzysztof Kononowicz
  • Tak jak do końca 2003 założyliśmy sobie, żeby być w Unii Europejskiej i w połowie 2004 byliśmy, tak musimy założyć sobie, że w połowie 2012 wszystko będzie gotowe i na początek 2013 na pewno zdążymy.Hanna Gronkiewicz-Waltz

Źródło[edytuj]