Przedstawiamy Wam nową Nonsensopedię – wygodniejszą, czytelniejszą, ładniejszą! Od teraz Nonsensopedia na komputerze wygląda tak, jak na telefonie – sprawdź!

NonNews:Firefox rozpuszcza 8 milionów dziur

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

23 czerwca 2008

17 czerwca 2008 Mozilla Corporation INC. Sp. z o.o. wypuściła najnowsze narzędzie do rozpowszechniania wirusów. Dzięki szansie wpisania do Książki Guinnessa wszystkie emo i pokemony z Warszawy przystąpiły do pobierania Firefoxa 3 równo o północy, każdy po 5 kopii, dla siebie, siostry, babci, wujka i kuzyna.

FF3 – 3 x fPooStz fyRooz@.

Pokemon

Niestety, pokemony szybko się zorientowały, że nie mogą już pisać na KompoOoteshe, gdyż na ekranie widnieje złowroga postać. Natychmiast rozdzwoniły się telefony do wykwalifikowanych ludzi.

Połączona grupa specjalistów z University of Information Technology and Management in Rzeszow oraz The School of Banking and Management in Cracow stwierdziła istnienie poważnej luki w zabezpieczeniach najnowszej wersji popularnego browsera codename Firefox 3.

Prof. nadzw. dr hab. inż. Jeremy Kowalsky

W ciągu następnych 5 dni okazało się, że jedynym wolnym od wirusa krajem jest Svalbard i Jan Mayen u północnych wybrzeży ZSRR oraz Korei Północnej, gdzie nie mają komputerów. No i jeszcze jest Sahara Zachodnia, gdzie Słońce przepaliło im kable i nie mieli prądu.

Tak oto ludzkość po raz kolejny stanęła na krawędzi zagłady, w związku z tym teraz odmówimy Ojcze Nasz...

Źródło[edytuj • edytuj kod]