NonNews:Gender zza krzaka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wszystkich Polaków czeka zagłada

8 października 2014

Ostatni tydzień przyniósł wiele niezwykle mądrych wypowiedzi. Kaczor zapowiedział, że będzie robił Polsce dobrze, profesor Hartman nakłaniał do gżenia się po kątach z bratem i siostrą przy cichym poparciu minister do spraw równości. Nie mogło to pozostać bez repliki ze strony duchownych katolickich, którzy paleni słusznym świętym gniewem postanowili raz na zawsze ukrócić to rozpasanie.

Niektórym rodzicom podoba się uczenie chłopców, że winni po sobie sprzątać, a nie czekać, aż zrobią to za nich dziewczynki. Pociągające jest również hasło, że wszyscy ludzie są sobie równi i mają prawo do szczęścia – oznajmił arcybiskup Stanisław Gądecki. Możemy tylko przyznać panu księdzu rację, wszakże równość społeczna jest wymysłem różnego rodzaju lewaków, w tym niejakiego Jezusa Ch. skazanego na ukrzyżowanie za propagowanie tej nikczemnej ideologii. Powszechne prawo do szczęścia też jest przecież bzdurą – prawo do szczęścia mają tylko duchowni w randze biskupa lub wyższej.

Kluczem jest jednak pierwsze zdanie cytowanej wypowiedzi, w którym arcybiskup obnaża podstępność ruchu gender. Tak niepozorna czynność jak sprzątanie może sprawić, że nasz syn zniewieścieje, dlatego drogie matki, choćbyście miały paść na twarz, chwyćcie za miotły i zróbcie to za nich! Tylko wtedy wychowacie swoich małych mężczyzn na rasowe lwy.

Niestety nasza redakcja dotarła do obelżywych listów skierowanych do biskupa, listów ludzi małych i nikczemnych, którzy myślą tylko o dobru doczesnym, miast o wniebowstąpieniu przyszłych pokoleń. Poniżej przytoczymy ich fragmenty, aby rzucić na te ohydne, kryptolewackie osobniki, światło hańby i poruty.
Cquote2.svg

Pragnę zaznaczyć, że nie zgadzam się z opinią księdza arcybiskupa, że sprzątanie jest czynnością, którą powinny wykonywać wyłącznie kobiety. Jest to bowiem dowód heroiczności mężczyzny. Spójrzmy jak to wygląda u mnie w domu. Żona waży, lekko licząc, 150 kilogramów i nie może się schylać, bo przeszkadza jej w tym brzuch oraz przyrodzone kobiecie narządy, dlatego muszę ją w tym wyręczać. Dowodzi to moim zdaniem przywiązania do wartości chrześcijańskich – trwam przy wadliwej żonie, zamiast zmienić ją niczym ksiądz arcybiskup gosposie.
Cquote2.svg

— Waldemar Kargul, lat 48Cquote2.svg

To jest, kuSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragmenta do chSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragmenta niepodobne! Biłem pedałów, biłem Murzynów, każdego 11 listopada paliłem tęczę w towarzystwie ziomali z osiedla, a ty mi tu, leszczu, mówisz żem gender? Ja ci dam kSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragmenta gender! Gądecki, matole! Pałac spalą ci kibole! Legia! Legia!
Cquote2.svg

— Florian „Szafa” Winnicki, lat 21Cquote2.svg

Zawsze wydawało mi się, że jestem dobrym Polakiem-katolikiem. Walczyłem za nasz kraj w latach 81–83 w randze majora LWP, a teraz mówi mi się, że zostałem genderowcem, bo za szeregowego kazali mi latać ze ścierą po kompanii. To jawna niesprawiedliwość. Spotkamy się w sądzie, księże arcybiskupie.
Cquote2.svg

— Mirosław Chojak, lat 58Cquote2.svg

Mam 82 lata, a mój mąż od 10 lat nie żyje. Ostatnio wykonałam typowo męską czynność – wymieniłam wtyczkę w radiu. Zastanawiam się czy wsparłam tym samym ruch genderowski, czy też mogę nie czuć się winna, gdyż robiłam to, aby słuchać mojego ukochanego Radia Maryja?
Cquote2.svg

— Eugenia Kamień, lat 82Cquote2.svg

Moja żona jest doktorem makroekonomii, a ja mam ledwo wykształcenie średnie niepełne. Małżonka uczy na Uniwersytecie Warszawskim (6700 zł przychodu miesięcznie), prezesuje lokalnemu oddziałowi SKOK-u (5600 zł) oraz pełni rolę doradczą w ministerstwie finansów (12400 zł). Czy mimo to powinienem nakłonić ją do porzucenia pracy, a samemu zatrudnić się w MPO za 1600 zł miesięcznie, aby pozostać wierny wartościom chrześcijańskim?
Cquote2.svg

— Paweł Leśniewski, lat 42

Aby ukrócić wszelką polemikę oświadczamy: Nie ma dla was nadziei, ludzie. Wszyscy skończycie w piekle.

Źródło[edytuj]

  • Fakt, 8 października 2014.