NonNews:Gowin opuścił PO

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

9 września 2013

Potwierdziły się założenia wielu ludzi (czyli około 35 milionów Polaków, którzy mają więcej niż 12 lat), głównie (p)osłów i dziennikarzy wielu różnych stron. Po utracie posady Ministra Sprawiedliwości i przegranych wyborach w partii, Jarosław Gowin opuścił szeregi Platformy Obywatelskiej, podążając śladem swojego kolegi.

Mocno wkCenzura2.svgił PO, gdyż okazało się, że przewaga Platformy wraz z ludowcami wynosi 50%+1. Jeszcze tylko poczekać, aż minie trzymiesięczna kara dla Jacka Żelka Żalka i partia będzie stopniowo się staczać.

Gowin, jak sam przyznaje, odszedł z powodu wielu zapowiedzi wyrzucenia go z partii autorstwa samego szefa, a także z powodu niezgodnych z jego przekonaniami ostatnich działań jego byłych kolegów, jak podnoszenie podatków, testowanie krzywej Rostowskiego, robienie inscenizacji historycznej pt. „Zadłużamy kraj po raz drugi – bierz przykład z Gierka”. To nie jest program PO – dodaje.

Tutaj znajduje się materiał wideo, na którym Gowin ogłosił swoją decyzję. Jednakże można go sobie podarować, bo powiela się na każdym portalu internetowym, telewizji, radiu, smartfonach, tabletach i lodówkach. Żeby nie było, że Nonsensopedia gorsza, to też daliśmy nagranie.

Źródło[edytuj]