FotoŁowca 2020
W galerii twojego telefonu zalegają ci zabawne zdjęcia? Podziel się nimi w konkursie FotoŁowca i zostań łowcą roku!

NonNews:Gwiazdy walczą z Najmanem, ciąg dalszy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

22 stycznia 2012

Kto tym razem wygra? Gwiazda czy El Testosteron?

Marcin Eltestosteron-Najman nie poddaje się w swoim dążeniu do sławy i pieniędzy zarobionych na obtłukiwaniu nieznajomym gęb, gdy inni nieznajomi patrzą na to i się cieszą. Właśnie ogłoszono kto będzie jego kolejnym przeciwnikiem na ringu. Przeciwnik nawiązuje swoim poziomem do poprzednich rywali Najmana. El Testosteron zmierzy się z... Hardkorowym Koksem!

Nie, to nie jest żart ani nasz wymysł. My byśmy tego nie wymyślili. Marcin Najman będzie walczył w MMA z Robertem Burneiką.

W takim momencie należy zadać sobie jedno ważne pytanie – jak bardzo musiałby być pan Najman poniżony na ringu, aby nie chciał już tam wracać? Oczywiście dajemy mu szóstkę za wytrwałość i starania, ale w ludzkim odruchu naprawdę boimy się o jego zdrowie. Szczególnie, że Robert Burneika, gdy weźmie Rocket Fuel, to może zrobić Najmanowi krzywdę.

Jeśli chodzi o czas trwania walki, to raczej wypadałoby życzyć panu Najmanowi, aby trwała podobnie jak większość jego walk – krótko. Bo jak będzie trwała zbyt długo, to Robert będzie musiał walnąć z Dabl-Blasta, a Najman nie będzie wiedział co się dzieje...

Ale jak to mówią, may the best one win... Jakoś mamy wątpliwości, czy wygra lepszy...


Źródło[edytuj]