NonNews:HIM przegra Eurowizję dla Finlandii

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
HIM na koncercie w Leicestershire w Anglii. Na szczęście ich nie widać, więc i wstyd dla Finów mniejszy

21 października 2006

HIM, fiński zespół grający z playbacku w second hand shopach, będzie reprezentował Finlandię na przyszłorocznej Eurowizji i, oczywiście, przegra z kretesem dla milionów swoich rodaków.

Zamiast wysłać Lordiego albo Apocalypticę, którzy może grają, jakby mieli komarze jaja, ale chociaż perkusista bije do taktu, a basista za nim nadąża, Finowie wybrali HIM-a, gwiazdę już odrobinę przejrzałą i skłonną do omdlewania na scenie.

HIM przegrał już w swoim życiu wszystko, co było można, a więc 340 płyt kompaktowych na łączną sumę 6400 dolarów, partię warcabów ze zwłokami rencisty, a kiedy Ville Valo próbował zdrapać kropkę z czoła Hinduski, to wygrał wpierdol od jej kuzynów. Muzycy HIM-a zastanawiają się jednak, czy uda im się przegrać tak dużą imprezę?

Zrobimy co w naszej mocy. Przegrywaliśmy nawet nasze własne płyty, bo ceny w sklepie były zbójeckie, myślę więc, że jeśli przegraliśmy debla z jednym inwalidą, bo drugi nie mógł przyjść, to uda nam się też podłożyć wszystkim tym lamerskim zespołom, które są wypychane przez swoje kraje na międzynarodowe pośmiewisko – mówią muzycy.

Źródło[edytuj]