NonNews:Już jutro Sylwester!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nasi przodkowie też umieli się zabawić!

30 grudnia 2009

Już jutro 31 grudnia, znany w niektórych kulturach jako Sylwester, Dzień Chlania Bimbru bądź też Noc Urwanych Palców! Przygotowania we wszystkich sklepach monopolowych są już na ukończeniu. Wszędzie jest też pełno stoisk z petardami.

Oczywiście, że nie sprzedajemy materiałów wybuchowych nieletnim, prawo tego zabrania - potwierdza właściciel jednego ze straganów z fajerwerkami. Zaraz za naszym reporterem w kolejce ustawił się dresiarz. Na prośbę o okazanie dowodu odpowiedział KCenzura2.svgaa! Co, myślisz, że nieletni jestem? Na chCenzura2.svg się patrzysz, Słuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment piCenzura2.svgpie! Dawaj petardy, Słuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment! Fajerwerki albo wpierdol, Słuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment! Natychmiast dostał to, o co prosił. Jednak nasz reporter jest pewien, że był dorosły, może tylko trochę niewyrośnięty. W końcu wszyscy są równi wobec prawa.

Jak już wspomnieliśmy, w sklepach monopolowych trwają wielkie przygotowania. Sprowadzono z różnych krajów hektolitry szampana, wódki, taniego wina i innych napojów wysokoprocentowych. W przydomowych bimbrowniach praca wre. W końcu głównym sensem sylwestrowych zabaw jest nachlanie się uczczenie tej okazji lampką wina.

Co jednak z tymi, którzy nie mają dostępu ani do bimbru, ani do petard, czyli dziećmi? Nie muszą się martwić. Mają do wyboru pełną ofertę - Sylwester z Jedynką, Dwójką lub Polsatem jest właśnie dla nich. To one przez całą noc będą oglądać erotykę w postaci teledysków Pussycat Dolls, Snoop Dogga, Sugababes i wielu innych zespołów. Przewidziano także podobnej treści transmisje na żywo.

Źródło[edytuj]

  • Kalendarz, 30 grudnia 2009.